Anatomia natury. Ciekawostki ze świata przyrody

Wydawnictwo: Entliczek
flora i fauna
Wiedźminka

Bogato ilustrowany opis przyrody amerykańskiej, w którym znajdziecie wiele interesujących informacji o uniwersalnych prawach rządzących naturą. W tym fascynującym przewodniku po świecie przyrody sztuka przeplata się z nauką. Jeśli kiedykolwiek chcieliście zobaczyć, jak powstają góry, lub zastanawialiście się, jak wygląda cykl życiowy grzyba, albo zaciekawiły was różne rodzaje ptasich piór,...

W tym fascynującym przewodniku po świecie przyrody sztuka przeplata się z nauką. Jeśli kiedykolwiek chcieliście zobaczyć, jak powstają góry, lub zastanawialiście się, jak wygląda cykl życiowy grzyba, albo zaciekawiły was różne rodzaje ptasich piór, rysunki stworzone przez Julię Rothman dostarczą wam wiele radości. Jej pełne wrażliwości podejście do odkrywania lądów i wód oraz fauny i flory pozwala w nowy sposób spojrzeć na cuda natury.

źródło opisu: https://aros.pl/ksiazka/anatomia-natury-ciekawostki-ze-swiata-przyrody

źródło okładki: https://aros.pl/ksiazka/anatomia-natury-ciekawostki-ze-swiata-przyrody

Mania275 | 2019-03-08
Oliwia | 2019-01-01