Częstotliwość. Dostrój się. Usłysz Boga.

Tłumaczenie: Justyn Czekański
Wydawnictwo: Szaron
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Frequency. Tune in. Hear God.
duchowość, chrześcijaństwo
religia
anna_s

CZY MOŻLIWE JEST DOSTROJENIE SIĘ DO CZĘSTOTLIWOŚCI NIEBA I USŁYSZENIE GŁOSU BOGA? Jako wierzący w Jezusa Chrystusa w naturalny sposób chcemy wiedzieć, jak możemy słyszeć głos Boga. Podobnie jak gospodarz programu, którego głos niosą radiowe fale. Bóg mówi cały czas. Pytanie brzmi: czy nasz odbiornik jest właściwie dostrojony? W tej przełomowej, opartej na biblijnym nauczaniu książce Robert...

W tej przełomowej, opartej na biblijnym nauczaniu książce Robert Morris dzieli się tym,, jak Bóg komunikuje się z nami – poprzez Biblię, okoliczności lub nawet cichy szept. Robert demonstruje jak możemy dojrzeć słuchając Bożego głosu wpierw jako Jego owce, a potem wzrastać, by słuchać Go jako przyjaciele, aż do przekazywania Jego słowa innym. Gdy tylko zrozumiemy ogólne i konkretne sposoby na jakie Bóg przemawia do nas, możemy zacząć prowadzić życie w głębszej łączności z naszym Stwórcą.
– BĘDZIEMY LEPIEJ ROZUMIELI, JAK ROZPOZNAWAĆ BOŻY GŁOS;
– NAUCZYMY SIĘ CENIĆ GŁOS PANA;
– BĘDZIEMY WZRASTAĆ W RELACJI Z NIM POPRZEZ WYDZIELENIE CZASU Z NIM I JEGO SŁOWEM.

źródło opisu: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,114738,Czestotliwosc

źródło okładki: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,114738,Czestotliwosc

lucy_in_the_sky | 2019-01-26
Przeczytana: 2019 rok

Książka mówi o nadawaniu w relacji z Bogiem na tej samej, jak w tytule, częstotliwości. Jest w niej wiele przykładów jak tego głosu szukać a co może być nadinterpretacją, jak interpretować pokój przy podejmowaniu decyzji, a jak lęk. Dla kogo jest to książka? Dla rozwijających relację z Bogiem ale też dla osób tej relacji dopiero poszukujących.