Cuda natury

Wydawnictwo: P.H.W. Fenix
albumy
Anachronos

Książka zabierze nas w niezwykłą podróż po siedmiu kontynentach w poszukiwaniu nadzwyczajnych i inspirujących miejsc. Niektóre z nich zdumiewają dziką przyrodą, podczas gdy inne ukazują zapierające dech w piersiach krajobrazy. Zawierają jedne z najbardziej malowniczych panoram świata, składających się z najpiękniejszych wodospadów, łańcuchów górskich, pustyń i wulkanów. Ty wyjątkowe obszary...

Ty wyjątkowe obszary naturalne, odkrywane przez globtroterów, nazywane są cudami natury.
Jest to niezastąpiony przewodnik dla poszukiwaczy wiedzy.

źródło opisu: https://ksiegarnia.pwn.pl/Cuda-natury-Outlet,756078974,u.html

źródło okładki: https://ksiegarnia.pwn.pl/Cuda-natury-Outlet,756078974,u.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!