30 dni

Wydawnictwo: Storytel Original
30 dni
Czytam-Sobie

Złe wieści mają to do siebie, że przychodzą bez zapowiedzi. Wie o tym Paweł Wesołowski, z zawodu copywriter, z wyboru miłośnik komiksów, którego żona Natalia znika pewnej leniwej niedzieli, pozostawiając po sobie tylko list. W liście dzieli się ponurymi przemyśleniami na temat stanu ich związku i stawia ultimatum: daje Pawłowi trzydzieści dni, aby ten ją odnalazł. Trzydzieści dni, aby udowodnił, że wciąż mu na niej zależy, i tym samym uratował ich małżeństwo. Gdy wyparowują złość i poczucie, że cała wina za rozpad związku niesłusznie spada na niego, Paweł postanawia odnaleźć Natalię. Rozpoczyna poszukiwania, za jedyną wskazówkę mając skrawki informacji zawarte w liście. Nie ma pojęcia, że lada moment wyruszy w podróż, która zabierze go nie tylko w różne zakątki Polski i Europy, ale także w głąb siebie. Storytel Original przedstawia serial audio „30 dni” autorstwa Marcina Rusnaka, historię pełną namiętności, przygód, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czyta Piotr Głowacki.

źródło opisu: storytel.pl

źródło okładki: storytel.pl

Trystero | 2018-10-17
Przeczytana: 17 października 2018

Nie mój gatunek, ale jak kto lubi prozę obyczajową, to się nie zawiedzie. Momentami to jest napisane naprawdę więcej niż przyzwoicie.