Noc Świętojańska

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Saga o Królestwie Światła (tom 5)
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Johannesnatten
838744104X
miłość, rozstanie, strach, saga
Ananasek

Miranda dwa razy odwiedziła Królestwo Ciemności i w mrocznym kraju Timona zakochała się w dumnym Waregu, Gondagilu. Bezgranicznie i nieszczęśliwie - on bowiem nie mógł jej towarzyszyć do Królestwa Światła. Teraz mur został zamknięty na stałe, a Miranda wie, że czas nie sprzyja jej miłości. Kiedy on przeżyje miesiąc bez Gondagila, w Królestwie Ciemności minie cały rok...

Kotkad | 2014-01-14
Przeczytana: 2012 rok

Po sadze o czarnoksiężniku przyszedł czas na sagę o królestwie światła. Ta saga łączy część bohaterów sagi o ludziach lodu z bohaterami sagi o czarnoksiężniku jednak mam wrażenie że im więcej czytania tej autorki tym dla mnie nudniej a może przesyt. Nie mniej lektura lekka i dosyć przyjemna. Pojawia się też trochę nierealnych i magicznych istot, nie skupiamy się tu na zakonach i czarnoksiężnikach ale mamy elfy i inne magiczne istoty.
W tym tomie pojawia się barbarzyński lud mieszkający poza królestwem światła, spodobał mi się ten tom chyba mam słabość do silnych mężczyzn ;)

Mashe | 2014-05-27
Na półkach: Przeczytane, Margit Sandemo

Saga o Królestwie Światła - Tom 5

Irena | 2010-06-12

Saga o Królestwie Światła tom 05

voyager1975 | 2011-07-22

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dobra

Vivan | 2012-12-28