Wen

Okładka książki Wen Laurann Dohner
Okładka książki Wen
Laurann Dohner Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: VLG (tom 6) fantasy, science fiction
VLG (tom 6)
Wen
Kindle Edition
2017-05-21
2017-05-21
1944526838
#Dohner #VLG

Całkiem udana powieść fantasy połączona z gorącym romansem. Wen jest niewolnikiem niespełnionych pragnień swoich rodziców, a Gerri, zakochaną w nim od lat i świadomą nierealności spełnienia tych uczuć kobietą. Dobrze, że oboje mają obok siebie wiernych przyjaciół... z nimi może uda się pokonać przeszkody.

Trochę wzruszeń, akcji szpiegowskiej, problemów rodzinnych. Bohaterowie średni, ale całość czyta się dobrze.

Trzyma całkiem przyzwoity poziom. Książka zdecydowanie dla wielbicieli autorki.

Trzyma całkiem przyzwoity poziom. Książka zdecydowanie dla wielbicieli autorki.

Całkiem dobra historia o WampLykanie i dziewczynie, która lata temu wychowywała się z nim mimo, że była ludzka.
Gerri dołączyła do klanu WampLykanów gdy jej matka połączyła się w parę z jednym z nich. Jej ojczym zaakceptował ją jak swoją własną córkę. Gdy ojczym umiera, matka odchodzi wraz z Gerri. To łamie dziewczynie serce - które oddała jednemu z klanu - Wenowi.
Wen jest wamplykanem. To twardy, silny mężczyzna.
Historia tej dwójki jest burzliwa. Przyjaźnili się jako dzieci, w młodzieńczym wieku pałali do siebie uczuciem. Gdy Gerri ma 15 lat zostają rozdzieleni.
Gdy znów się spotykają uczucia uderzają ze zdwojoną siłą. Sytuacja jest jednak inna. Ginie brat Wen'a i rodzice oczekują od niego przejęcia obowiązków pierworodnego i spłodzenia potomka (oczywiście problemem jest dla nich możliwość połączenia się z człowiekiem).
Wen pragnie aprobaty rodziców, nie chce ich ranić, a jednocześnie ma uczucia do Gerri, bo przekonuje się, że jest ona jego prawdziwą partnerką.

To słodko- gorzka historia. Pokazuje walkę wewnętrzną - tego czego się chce z tym jak chce się uszczęśliwić rodzinę. Wen i Gerri musiali przekonać się, że czasem trzeba podążać własną drogą - bo oczekiwania innych mogą unieszczęśliwić.

W tle akcja z łapaniem i unieszkodliwianiem wampira Hortona...

I przywódca watachy do której należą Wen i Gerri - Trayis - pokochałam go gdy adoptował Gerri by ją ochraniać <3 Uwielbiam go!!!

POLECAM :)

Wen...

Świetna historia o miłości, ale również ukazująca utraty najbliższych i próbowaniu zrozumienia rodziców, którzy byli egoistyczni i zbolali od utraty najbliższej osoby.

• Wampiry
  • Wilkołaki