Branna

Tłumaczenie: Aleksandra Zok-Smoła
Cykl: Bracia Slater (tom 4.5)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Branna
hypesyll

Kontynuacja czwartego tomu bestsellerowej serii o braciach Slater! Po ciężkich przeżyciach Branna i Ryder pragną spokoju. Jednak oboje mają zupełnie inną wizję tego, jak będzie wyglądało wspólne rodzinne życie. Ryder marzy o tym, aby mieć dużo dzieci, co nie przekonuje nowej pani Slater. Branna cieszy się z tego, że ma wokół siebie kochające osoby i czuje się bezpieczna. Woli nie wybiegać za...

Kontynuacja czwartego tomu bestsellerowej serii o braciach Slater!

Branna cieszy się z tego, że ma wokół siebie kochające osoby i czuje się bezpieczna. Woli nie wybiegać za bardzo w przyszłość i skupić się na miesiącu miodowym, który ich czeka.

Jednak niewinny wyjazd na łono natury zamieni się w koszmar, kiedy niebezpieczeństwo przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Czy Ryder i Branna po raz kolejny wyjdą z tego obronną ręką?

Branna ceni nad życie Rydera. Branna chroni to, co ceni najbardziej.

źródło opisu: kobiece.pl

źródło okładki: kobiece.pl

Aga_love_books | 2018-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2018

Po raz kolejny się nie zawiodłam. Ale ja uwielbiam tą serię. Jest fantastyczna. Czyta się szybko, przyjemnie do tego cały czas coś się dzieje. Od książki nie można się oderwać. Szkoda tylko, że jest taka króciutka.
Branna to jedna z najwspanialszych kobietek z serii. Jest ciepła, dobra, zrobi dla swojej rodziny wszystko. Przez co baaaardzo ją lubię i ogromnie przeżywałam to co się z nią działo. Niech was okładka nie zwiedzie. Powieść jest pełna ciepła, miłości rodzinnej i zaufania. Niestety są o chwile smutku i grozy , nawet łezka poleci przy czytaniu. Ale dzięki temu jeszcze bardziej do mnie trafia. Jest taka życiowa.
Ja już nie mogę się doczekać tego, co autorka nam przygotuje w kolejnych powieściach. Czuję, że "Damien" i "Alannah" nami nieźle wstrząsną!! Nie pozostaje mi nic innego jak polecić!! 🤗

rinos | 2017-02-05
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 04 lutego 2017

Kolejny tom o braciach Slater. Seria nie jest wybitna, ale bardzo szybko i przyjemnie się ją czyta. Tak też jest w przypadku tej części, która poświęcona jest najstarszym bohaterom tj. Brannie i Ryderowi (oboje po 33-lata).
Pojawiają się nowe dzieciaczki, inne są w drodze. W tej części nie ma wątku kryminalnego, ale autorka nie stroni od humoru, co pozytywnie wpływa na ocenę końcową.
Kto czytał pozostałe części - szczerze polecam, kto nie czytał - zachęcam.

zabielka | 2019-01-22
Przeczytana: 07 stycznia 2019

Ta część ma nas chyba głównie przygotować na kolejny tom, Czyli Damiena.
Zastanawiałam się czy dawać ją na półkę "ulubione" jednak wiem że gdybym jej nie dodała męczyło by mnie to. :)
Polecam. jak w każdej książce ze Slaterami dzieje się nie mało. :)
Pozdrawiam. :)

Ps. Wielkie brawa za rewelacyjną okładkę!!!

Zaczytana_Panna | 2018-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2018

Prawie idealne uzupełnienie poprzedniego tomu. Autorka pokazała, jak Ryder i Branna żyją już po ślubie i oczekują swego potomka. Minusem są znów częste błędy w tekście, które mi może nie utrudniały lektury, ale trochę do niej zniechęcały. Poza tym opis jest jak dla mnie zbyt mylący. Został napisany tak jakby na młodą parę na ich miesiącu miodowym czyhał jakiś czarny charakter. Czytałam więc z niecierpliwością, bo chciałam się jak najszybciej dowiedzieć, co tam ich takiego makabrycznego spotka (wiem, okropna jestem :P), a kiedy dotarłam do tej części to odczułam jedynie rozczarowanie :/ No spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Reszta na wysokim poziomie, pomimo tego rozczarowania czytało mi się tę książkę naprawdę przyjemnie i szybko :) Fajnie było znów spotkać swoich ulubionych bohaterów z poprzedniego tomu :)

Grazia_czytaninka_ | 2018-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2018

Za każdym razem kiedy sięgam po dopełnienie któregoś z tomów o Braciach Slater mam obawy, czy podoła on moim wymaganiom. I choć jak wiecie kocham tę szaloną rodzinkę, to Branna nie wyniosła na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Nie było zachwytów, szybszego bicia serca, ani tych emocji, które tak uwielbiam.

Zaczynam odnosić wrażenie, że autorka próbuje zapłodnić każdą z bohaterek po kolei. Nie wiem czy nie jest tego już za dużo? A może robi tak liczną rodzinę Slaterów, bo być może w przyszłości napisze książki również o tym najmłodszym pokoleniu? Nie wiem, ale czasem wydaje mi się, że tego za dużo. Nie sprawia to jednak, że przestaję kochać bohaterów.

Branna i Ryder są teraz szczęśliwym małżeństwem i spodziewają się powiększenia rodziny. On jest niezwykle troskliwy i na każdym kroku przypomina swojej żonie jak bardzo ją kocha. Wyjeżdżają na miesiąc miodowy do pewnego domku. Branna ulega tam wypadkowi, więc czym prędzej udają się do szpitala w obawie o najgorsze. Czy wyjdzie z...

savine | 2019-01-03
Na półkach: Współprace, 2018, Przeczytane

Branna jako dodatek jest bardzo przyjemna w czytaniu. Wszystko powróciło na odpowiednie tory, a między Ryderem i Branna nie mogło być lepiej. Szczęśliwa i zakochana para ma szansę na spędzenie trochę czasu na sam, ale na dłuższą metę nie będzie im to dane. Jednak nie umniejsza to ich szczęścia, bo nie ma to jak rodzina. Zwłaszcza, że ich znacznie się powiększa. Na sam koniec nie zabraknie dramatu, który wprowadza nas w kolejny tom i daje przedsmak tego co nas czeka. Czytając Rydera jak i Branne można zauważyć, że z każdą kolejną częścią styl pisania L.A. Casey się zmienia. Nadal jest on prosty i lekki, jej książki wciąż potrafią wciągnąć, nie zabraknie również świetnego poczucia humoru, z którego autorka jest znana a także wspaniałej, rodzinnej atmosfery, ale obie te pozycje są też dużo bardziej przemyślane, spokojniejsze i dojrzalsze. Konieczne musicie poznać losy naszej niedźwiedzicy i Matta...

redgirl_books | 2018-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2018

Od ostatnich tragicznych wydarzeń minęło pięć miesięcy. Branna została żoną Rydera i wspólnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Kobieta musi sobie radzić z nadopiekuńczością rodziny, ale najbardziej z Bronagh, która nie opuszcza jej ani na krok.

Ryder i Brenna wyjeżdżają w podróż poślubną do uroczego domku. Kobieta na miejscu ulega wypadkowi, który może zagrozić życiu jej dziecka.

"Branna" to bestseller Wydawnictwa Kobiecego. Jest to też dopełnienie historii Radera i Branny, która chociaż niewiele wznosi do ich historii, to jest przyjemną odskocznią i wstępem do historii Damiena i Alannah. A na dodatek sprawia, że możem pobyć dłużej z rodziną Slaterów i ich partnerkami. Nie ma tu niebezpieczeństwa, żadnych zwrotów akcji, ale ta historia pokazuje, jak ważna jest rodzina, która nas wspiera, podtrzymuje, kiedy upadamy i jest gotowa w każdej chwili wskoczyć za nami w ogień. Branna nabrała pewności siebie, nauczyła się stawiać siebie na pierwszym miejscu. A Ryder?...

Karolina | 2019-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2019

Branna Murphy najgorsze chwile ma już za sobą. Teraz może skupić się na byciu dobrą żoną, siostrą i przyjaciółką. Wkrótce zostanie też matką i nie ma siły na sprzeczki z Ryderem, zwłaszcza jeśli dotyczą wielkości przyszłej rodziny.
Ryder Slater jest mężem, bratem i przyjacielem, który niedługo zostanie ojcem. Nie może się powstrzymać przed snuciem planów, ile dzieci będzie miał z Branną. Potrwa to do czasu, aż nad rodziną zawiśnie pewna groźba.
Szybko okaże się, że wymarzony miesiąc miodowy może zamienić się w prawdziwy koszmar. Oboje będą musieli zmierzyć się z wrogiem, z którym nigdy nie mieli do czynienia.

gleism | 2019-02-21

I kolejny dodatek... Bez szału. Jak to się mówi "du... nie urywa"!

werka777 | 2019-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2019

PRZYSZLI RODZICE
Ten, który jeszcze niedawno skrywał pewne tajemnice, teraz zdaje się być doskonałym materiałem na męża. Ryder jest opiekuńczy, potrafi odgonić wszystkie smutki i ma poczucie obowiązku. To prawdziwy mężczyzna, który kocha nie tylko ciało, ale i duszę swojej kobiety. A może przede wszystkim to drugie, co sam udowadnia nie tylko słowami, ale i czynami. Branna ma szczęście, ale jej wytrwałość i silna osobowość teraz zaczynają chwiać się w posadach. I nie chodzi tutaj tylko o zmieniające się ciało i pojawiające rozstępy, ale także o pewien wypadek, który może przekreślić grubą kreską wszystkie dotychczasowe plany. Jak oboje zachowają się w sytuacji kryzysowej i co przygotował dla nich los?

RODZINA, NAMIĘTNOŚĆ, CIĄŻA I…
„Branna” to mieszanka namiętności, rodzinnego klimatu braci Slater, to zmaganie się z odmiennym stanem, jakim jest ciąża, co już samo w sobie staje się tematem do wielu dyskusji pomiędzy głównymi bohaterami. Akcja przebiega raczej wolno, ale nie nudno,...