Postawić na szczęście

Okładka książki Postawić na szczęście Anna Sakowicz
Okładka książki Postawić na szczęście
Anna Sakowicz Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Plan Agaty (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Plan Agaty (tom 1)
Edipresse
2018-11-14
2018-11-14
literatura polska

Ciepła opowieść, która przyjemnie się czyta, napisana ładnym językiem, dostosowanym do każdego odbiorcy. Moje pierwsze spotkanie z tą autorka, z pewnością sięgnę po więcej.

Wciągająca opowieść (jak dziennik). Zabieram się za drugą część.

Wciągająca opowieść (jak dziennik). Zabieram się za drugą część.

Opowieść typu "z życia wzięte"ze znanej strony internetowej. Audiobook czytany przez Gabrielę Całun przyjemnie się słucha. Ładny styl ale trochę nudne. Nie ma tu ciekawej intrygi i tempa. Średnie.

Nie rozumiem tych pochwał... dla mnie strasznie nudna !!

Nie rozumiem tych pochwał... dla mnie strasznie nudna !!

Wpadłam na nią przypadkiem i nie załuję.... czyta się super, taka życiowa, bo to zawsze los jest dla nas najbardziej nieprzewidywalny i pisze różne scenariusze - czasami nie do końca po naszej myśli.
Nie mogę się doczekać, co w następnym tomie. Zaraz zaczynam :)

Nie mogę się doczekać, co w następnym tomie. Zaraz zaczynam :)

z przyjemnością i niecierpliwością czekam na kolejne tomy z Agatą i Polą

z przyjemnością i niecierpliwością czekam na kolejne tomy z Agatą i Polą

Zacznę od książki :) potrzebowałam super obyczajówki. Kolejny raz NIE zawiodłam się na książce Pani Ani. Cudowna opowieść o sile dwóch sióstr. Książka porusza ważne wątki społeczne jak np. osoba poruszająca się na wózku; aby gonić za własnymi marzeniami (jak rodzice bohaterek); jak super mieć swoje pasje i pracę, którą się lubi. Mamy tutaj wątki wykonywanych różnych prac żeby przekonać się jak ciężko pracują niektóre kobiety choć wykonują zawody, które na pierwszy rzut oka byśmy wyśmiali. Mamy opiekę nad psiakiem. I co ważne po prostu mamy życie ... wszystko to okraszone dawką humoru. POLECAM !!!

1976

Przyjemna historia dwóch sióstr, Poli i Agaty. Obie szukają szczęścia, miłości i akceptacji. Obie są zabawne, mają tysiące pomysłów na minutę i chętnie je realizują. Tak samo chętnie wpadają w tarapaty. Ale zawsze są dla siebie wielkim wsparciem i opoką.
To książka o siostrzanej miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia. Zabawna komedia pomyłek! Lekko i szybko się czyta ten tom.

Lubię książki Pani Anny Sakowicz. W każdej poruszany jest inny temat. I w tej pozycji możemy znaleźć ciekawe wątki. Może nie wszystkich to interesować, ale podoba mi się sposób w jaki pokazane są osoby z niepełnosprawnościami, ich problemy i ich codzienne życie. Z przyjemnością sięgnęłam po drugą część.

Siostry Żółtaszek Agata i Pola to główne bohaterki pierwszej część serii Plan Agaty. Na kartach powieści poznajemy ich życiowe perypetie. Agata siedem lat starsza blogerka i dziennikarka. Poszukuje szczęścia i miłości. Trochę inspiruje się Bridget Jones. Postanawia schudnąć, znaleźć faceta i zajść w ciąże :)
Pola po wypadku samochodowym, który wydarzył się, gdy dziewczyna ma 15 lat spowodował, że jeździ na wózku.
Podobnie jak siostra w głębi swojej duszy pragnie miłości. Tęskni wciąż za swoim chłopakiem Pawłem, który zginął w tym wypadku. Jej pokiereszowana przez wypadek psychika nie jest silna.
Na drodze każdej z nich staje mężczyzna... czy odnajdą to czego szukają?
Anna Sakowicz w komediowy sposób opisuje przygody dziewczyn, ale też porusza głęboki problem osób niepełnosprawnych czy hejt w internecie.
Mimo wszystko przy tej książce można się zrelaksować, spędzić miło czas, ale też wzruszyć.
Bardzo jestem ciekawa dalszych ich przygód w drugiej części.

Pola po wypadku samochodowym, który wydarzył się, gdy dziewczyna...

Dodaj cytat z książki Postawić na szczęście