Lubimyczytać.pl to:

Pol-Nordica
typ
papier
Ananasek
6.51 (185 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Czarnoksiężnik Móri był nieśmiertelny i dlatego leżał uśpiony w nie oznakowanym grobie, podczas gdy cała rodzina z wyjątkiem Dolga przekroczyła tajemnicze Wrota. Teraz Marco oraz Nataniel z Ludzi Lodu pomagają mu odnaleźć zaginionego syna. Poszukiwania Dolga wymagają pełnej niebezpieczeństw podróży na Islandię i do krainy elfów.

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Kotkad | 2014-01-14
Przeczytana: 2012 rok

Po sadze o czarnoksiężniku przyszedł czas na sagę o królestwie światła. Ta saga łączy część bohaterów sagi o ludziach lodu z bohaterami sagi o czarnoksiężniku jednak mam wrażenie że im więcej czytania tej autorki tym dla mnie nudniej a może przesyt. Nie mniej lektura lekka i dosyć przyjemna. Pojawia się też trochę nierealnych i magicznych istot, nie skupiamy się tu na zakonach i czarnoksiężnikach ale mamy elfy i inne magiczne istoty

AgaK78 | 2012-01-25
Przeczytana: 24 stycznia 2012

Drugi tom Sagi o Królestwie światła zniechęcił mnie do dalszego czytania... Prysł urok tajemniczości ,który tak dobrze pamiętam z SOLL. Bohaterowie ,których bardzo lubiłam w SOLL Marco , Ellen są tutaj bezbarwni pozbawieni wyjątkowości. Akcja toczy się w czasach współczesnych przez co wplątany wątek narkotykowy wręcz mnie rozśmieszył. Straciłam zainteresowanie tą sągą , może wrócę do niej jak już naprawdę nie będę miała akurat nic innego do czytania. Na razie szkoda mi na nią czasu, a szkoda ,bo miałam nadzieję,że po średnio udanej sadze o Czarnoksiężniku kolejna o Królestwie Światła będzie lepsza a tu całkowita klapa... :( Zdecydowania wolę jeszcze raz powrócić do SOLL i jeszcze raz poczuć jej magię :)

TAKIJA1 | 2010-06-12

Saga o Królestwie Światła tom 02