Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków

Wydawnictwo: Zielona Sowa
gang słodziaków, bajki
Ayer

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Wiktoria | 2019-05-11
Przeczytana: 11 maja 2019

Super książka tylko brakuje wersji elektronicznej gdy ktoś nie dostał książki 😭

wCzepkuUrodzona | 2019-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2019

"Wiadomo, że kiedy na polanie pod starym drzewem zbierze się szóstka Słodziaków, to na wesołe przygody nie trzeba będzie długo czekać. Dobrzy przyjaciele: lis, sowa, bóbr, zajęczyca, jeż i ryś sprawią, że nie raz uśmiechniecie się od ucha do ucha lub wstrzymacie oddech w oczekiwaniu na rozwój wypadków. Jedno jest pewne: w ich towarzystwie o nudzie nie może być mowy. Wie o tym dobrze stare drzewo, które widziało już latającego bobra w żółtym płaszczu, ryczącego rysia, który myślał, że jest lwem, i lisa ukrywającego w dołku swoją największą tajemnicę. Tajemnicę, która ma dużo wspólnego z pewną niezwykle elegancką muchą. W konarach tego drzewa znalazła swój dom mądra sowa i niebawem zamieszkają tam trzy kukułki, które nosi w kieszeni fartucha zajęczyca Zuzia. Nawet rezolutny jeżyk, choć wędrował po całym lesie, nie znalazł piękniejszej polany, większego drzewa i lepszych przyjaciół".

Pięknie ilustrowana książka w twardej oprawie zaciekawi niejednego przedszkolaka. Poznajemy przygody...

eunice | 2019-01-29
Na półkach: Przeczytane, Chmurce, 2018
Przeczytana: 15 listopada 2018

Wesołe historyjki, ładne ilustracje - to książka, którą uwielbia moja córeczka.

książek: 1927
B_ananas | 2018-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2018

Lekkie historyjki dla dzieci, mogą być na dobranoc. Natomiast czytałam moim dzieciom lepsze ;)

Anettet | 2018-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2018

Mojej córce najbardziej podobał się Ryś Rysio stwierdzający, że cieszy się, że jest kotem.

Alpuhara1 | 2018-10-23
Przeczytana: 02 października 2018

Ciekawe przygody sympatycznych mieszkańców lasu :) Lektura dla 4-7 latków.

Sylwia | 2018-10-12
Przeczytana: 12 października 2018

Przyjemne historyjki z dużą dawką humoru. Niestety w niektórych historiach brakuje wyraźnego morału (a to przecież bajki).

Adrian F | 2018-09-12
Przeczytana: 09 września 2018

Ładnie wydana, napisana przez znaną autorkę książek dla dzieci, ozdobiona zabawnymi ilustracjami no i dodawana jako gratis do zakupów. Same historyjki są raczej ciekawe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pomimo dziwnych pomysłów jak np. łączenie w pary zwierzątek o nieproporcjonalnej wielkości uważam, że zamiast na miśka zdecydowanie lepiej zbierać naklejki właśnie na "Co się stanie...".