8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
lulamae

Doppelbanger; A person who bangs someone solely because they look similar to another person they want to bang. At thirty-five, Gina Bourque is still playing the field. If he’s single, in his early twenties with dark hair and brooding eyes, there’s a damn good chance you’ll find him in her little black book. Jeffrey Ryan never imagined that at nearly forty he’d find himself widowed and a...

Jeffrey Ryan never imagined that at nearly forty he’d find himself widowed and a single dad. But here he is—stumbling through this thing called life with two impressionable daughters watching his every move.

When Gina and Jeffrey meet while cruising the Caribbean, sparks fly and not in a good way. He’s too old. Too blond. Too stiff. Yet she’s still drawn to him like a moth to a flame. She’s too vulgar. Too sassy. Too wild. But she ignites something inside of him he can’t ignore.

We all know what happens when you play with fire. . . someone’s bound to get burned.

źródło opisu: amazon.com

źródło okładki: amazon.com

lulamae | 2018-09-01
Przeczytana: 29 sierpnia 2018

Opinia może zawierać SPOILERY!!!

Kiedy trzydziestopięcioletnia Gina Bourque, seks-terapeutka, zabiera dzieci swojej przyjaciółki na wakacje... poznaje tam seksownego, aroganckiego samotnego ojca dwójki dziewczynek - Jeffrey'a Ryana.

Jeffrey nie powinien być w kręgu zainteresowania Giny, ponieważ ciocia Gigi lubi młodszych facetów, jednak coś w tym facecie sprawia, że chemia jest nie do przeoczenia. Nie pomaga fakt, że dzieciaki bardzo sobie przypadły do gustu, więc spędzanie wspólnych wakacji jest prawie konieczne - bo jak odmówić tym błagalnym spojrzeniom?

Zabawne wakacje jednak szybko mijają, czy znajomość zakończy się wraz z końcem wakacji?

To była naprawdę świetna książka, książka, która była dla mnie prawdziwą rozrywką.

Po pierwsze - to było zabawne, naprawdę zabawne. Były sytuacje, które sprawiały, że po prostu parskałam śmiechem. Akcja z napalonym delfinem - padłam totalnie :).

Po drugie - DZIECI!!! Powtarzam się do znudzenia, ale ja uwielbiam dzieciaki w...