Na chwilę, na życie

10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Na chwilę, na życie
literatura piękna
Emmi

Tomik ten to zbiór niezwykle wysublimowanych refleksji, spostrzeżeń i wrażeń, którymi anonimowy mężczyzna opiewa uczucie miłości do kobiety. Tak kochana chciałaby być każda! Autor świetnie opisuje relacje międzyludzkie, a sama miłość została przedstawiona jako uczucie, które zawładnęło duszą i ciałem kochanka. To piękne, namiętne, pełne delikatnego erotyzmu wiersze, przeplatane fragmentami...

Tak kochana chciałaby być każda!

To piękne, namiętne, pełne delikatnego erotyzmu wiersze, przeplatane fragmentami prozy najwyższych lotów.

Obowiązkowa pozycja zarówno dla romantyków, jak i dla tych, którzy chcieliby zapoznać się z dobrą poezją współczesną.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/1020/zieba-jakub/na-chwile-zycie.html

Emmi | 2018-08-22
Przeczytana: sierpień 2018

To kolejna książka autorstwa Man In Black Attire, w której Autor w niezwykle piękny sposób opisuje kobietę i miłość do niej. Wybrankę swego serca maluje słowem jako istotę piękną zewnetrznie, ale przede wszystkim zachwyca się jej wnętrzem. To wszystko jest tak cudownie przedstawione, co rodzi pytanie, czy Autor kieruje się też wyobraźnią, czy przedstawia wyłącznie własne myśli i doświadczenia.

W książce znajdują się też podane w smaczny sposób bardziej namiętne teksty i opisy pożądania.

Pozycja "Na chwilę, na życie" zawiera także cenne wskazówki, by nie przegapić tego, co ważne w życiu i relacjach międzyludzkich.
Polecam serdecznie!