Domki dla zwierząt w ogrodzie

Tłumaczenie: Krystyna Mazur
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
Ideenbuch Nützlingshotels für Igel, Vögel, Käfer & Co.
zwierzęta
poradniki
Maciej

Zaprośmy pomocników do ogrodu! Każdy ogród łatwo może stać się domem dla pożytecznych zwierząt, które są naszymi sprzymierzeńcami w walce ze szkodnikami uprawianych roślin. Jeśli nawet nie potrzebujemy takiej pomocy, to budując domki i ukrycia dla zwierząt świadomie przyczyniamy się do zachowania bioróżnorodności w przyrodzie. W tej książce autor podpowiada, jak zbudować hotele dla owadów,...

Zaprośmy pomocników do ogrodu!

W tej książce autor podpowiada, jak zbudować hotele dla owadów, budki lęgowe dla ptaków, piramidy z kamieni i inne schronienia dla dzikich pszczół, trzmieli oraz innych owadów, także dla jeży, wiewiórek i nietoperzy, dla jaszczurek, żab i wielu innych zwierząt.

- 29 projektów domków i nasadzeń.
- Profesjonalne rady, sprawdzone w praktyce, odpowiednie dla danego gatunku.
- Różnorodne projekty budowli i nasadzeń dla wielu gatunków zwierząt.
- Praktyczne ryciny, dokładne wskazówki, lista materiałów.

źródło opisu: https://www.lasksiazek.pl

źródło okładki: https://www.lasksiazek.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!