Małe przedsiębiorstwo. Rejestracja a podatki a ewidencja a sprawozdawczość

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Przystępnie i praktycznie o rozliczeniach podatkowo-rachunkowych w małych podmiotach gospodarczych!Poradnik dla rozliczających się w formie karty podatkowej, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Wyczerpujący komentarz, wzory rejestrów i ewidencji, liczne przykłady obliczeń, praktyczne wskazówki i podpowiedzi a od szczegółowego omówienia zasad ewidencji zdarzeń do sprawozdawczości i analizy finansowej małych przedsiębiorstw.Publikacja polecana zarówno osobom prowadzących samodzielnie wybrany rodzaj ewidencji, jak i biurom rachunkowym, a także wykładowcom i studentom różnego typu uczelni ekonomicznych.