Barbara Kloss Mistyczka różańca świętego

Wydawnictwo: eSPe
religia

To nie tylko przejmująca opowieść o życiu współczesnej polskiej mistyczki, lecz przede wszystkim poruszająca, choć przystępna lektura duchowa, oparta na słowach Matki Bożej. Maryja objawiała się Barbarze Kloss w pierwsze soboty miesiąca i przez tę niezwykłą mistyczkę, znaną ze swego ewangelicznego radykalizmu życia, potwierdziła, że największym duchowym darem, jaki otrzymaliśmy, jest modlitwa różańcowa.

Barbara Kloss urodziła się w inteligenckiej rodzinie, była nauczycielką i katechetką. Po 17 latach ciężkiej choroby doznała wielkiego cudu uzdrowienia, który przypisywany jest wstawiennictwu Siostry Faustyny. To nadprzyrodzone doświadczenie, połączone z osobistym oddaniem Jezusowi zapoczątkowało nowy etap jej życia. Wypełniony był on żarliwą modlitwą mistyczną, w czasie której przez wiele lat Barbara otrzymywała od Maryi szczególne przesłania.

źródło opisu: okladka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!