Mój pierwszy przewodnik. Jakie to zwierzę?

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna
7vza

"Mój pierwszy przewodnik - Jakie to zwierzę?" to przewodnik po zwierzętach przygotowany specjalnie dla najmłodszych! W Polsce żyje mnóstwo zwierząt, od maleńkich roztoczy, przez najrozmaitsze ślimaki, owady i niezliczone inne bezkręgowce, po ryby, płazy, gady, ptaki i ssaki. Wiele z nich spotykasz na co dzień w różnych miejscach, nawet we własnym domu. Poznaj bogactwo i zróżnicowanie świata...

Wiele z nich spotykasz na co dzień w różnych miejscach, nawet we własnym domu. Poznaj bogactwo i zróżnicowanie świata zwierząt. Przekonaj się, jak bardzo zwierzęta różnią się między sobą. Obserwuj zwierzęta, ale nie rób im krzywdy.

Przekonasz się, ile radości daje poznawanie świata przyrody!
"Mój pierwszy przewodnik - Jakie to zwierzę?" to idealny pierwszy przewodnik po fascynującym świecie zwierząt!

źródło opisu: www.lasksiazek.pl

źródło okładki: www.lasksiazek.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!