Dąseczki Kłapouchego

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Eeyore's Little Book of Gloom
rozrywka
Egretta

Garść Markotnych Myśli i Zgryźliwych Uwag Smutasa Kłapouchego. Wprost wymarzony dla znękanych życiem i znużonych wesołkowatymi książeczkami podejrzanie pogodnych autorów. Kłujące jak oset! „Miły Czytelniku, z ogromnym smutkiem polecam ci ten żałosny zbiorek - najlepsze z najgorszych melancholijnych uwag Kłapouchego. Ta licha książczyna zostanie pewnie niechętnie przewertowana, a potem ślad po niej zaginie - chyba, że posłuży do podłożenia pod nogę jakiegoś koślawego stołu. Cóż, jak powiada Kłapouchy: To było do przewidzenia”.

źródło opisu: www.proszynski.pl

źródło okładki: www.proszynski.pl