Śmiech na końcu świata

Wydawnictwo: Dango
Shuumatsu no Laughter
komiksy
raven

W miasteczku nękanym przez Godota, człowieka naznaczonego znamieniem demona, pojawia się rodzeństwo – mała Haru i jej starszy brat. Twarz mężczyzny również zdobi znamię. Jednak ten mówi o sobie, że jest pożeraczem demonów. Obiecuje mieszkańcom, że uwolni ich od Godota raz na zawsze. Czy będzie w stanie zabić nieśmiertelnego? Co tak naprawdę planuje i jakie są jego intencje?

źródło opisu: https://wydawnictwo-dango.pl/

źródło okładki: https://wydawnictwo-dango.pl/

Levi | 2018-10-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga

Świetny materiał na tasiemca.

Wampanella | 2018-09-30
Przeczytana: 30 września 2018

JESTEM ZAWIEDZIONA!! To nie jest opowieść na 1 tom. To mógł być wstęp do niezłej serii. A może byłby z tego tasiemiec? Tylko musiałby trzymać ten klimat. Więcej powagi, a nie naiwności i cukru jak w Faily Tal albo Naruto. Poważniejszy shounen brałabym z chęcią. I ta jednotomówka taka jest.
Skojarzyło mi się trochę z Stalowym Alchemikiem. Rodzeństwo przychodzi do miasteczka...
Chciałabym przeczytać ciąg dalszy. Y_Y
Chciałabym się więcej dowiedzieć o głównych. Zwłaszcza o Głównym. Było o nim więcej niż o siostrze, ale ona nie specjalnie mnie zainteresowała. Fajne, ale to za mało. Po przeczytaniu się zawiedziesz, że to już koniec.