Re: Zero - Życie w innym świecie od zera. Księga druga: Tydzień w posiadłości - 1

Tłumaczenie: Karolina Dwornik
Cykl: Re: Zero - Życie w innym świecie od zera (manga) (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
nata5551

Subaru Natsuki, przeciętny uczeń liceum, nagle zostaje przeniesiony do innego świata, gdzie otrzymuje jedną, jedyną, nadzwyczajną zdolność, którą nazywa Powrotem Przez Śmierć. Wykorzystuje ją, by odwdzięczyć się milii, srebrnowłosej półelfce, i uratować ją od niechybnej śmierci. Oto druga seria komiksowej adaptacji niezwykle popularnej powieści, której internetowa odsłona przekroczyła 50...

Oto druga seria komiksowej adaptacji niezwykle popularnej powieści, której internetowa odsłona przekroczyła 50 milionów wyświetleń! A na końcu najdziecie krótką historyjkę napisaną przez samego autora – Tappeia Nagatsuki!

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=195&tom_id=1

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=195&tom_id=1

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!