Avengers Assemble!
komiksy

Kiedy nowy Zodiak szykuje się do ataku, Avengers muszą stawić czoło. Kto jednak stoi za powrotem drużyny? Nie kto inny jak Thanos, szalony Tytyan, który przejął Ziemię we władanie! Avengers łączą siły ze Strażnikami Galaktyki, aby złoić Thanosowi skórę! Czy te dwie potężne drużyny będą w stanie powstrzymać Thanosa przed założeniem na Ziemi bazy swojego nowego imperium? Nadchodząca bitwa na zawsze odmieni los jednego z członków Avengers!

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!