Royal. Korona ze stali

Okładka książki Royal. Korona ze stali Valentina Fast
Okładka książki Royal. Korona ze stali
Valentina Fast Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Royal (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Royal (tom 4)
Eine Krone aus Stahl
Media Rodzina
2019-02-13
2019-02-13
2015-11-05
Miłosz Urban
korona król rywalki królowa rywalizacja pałac książę wybory

Prawdziwy książę

"Royal. Korona ze stali" to kolejna porywająca odsłona serii autorstwa Valentiny Fast, która nie tylko utrzymuje wysoki poziom poprzednich tomów, ale także dostarcza czytelnikowi emocjonującej rozrywki od pierwszej do ostatniej strony. Ta książka wciąga od samego początku i nie pozwala oderwać się od lektury, a jej zakończenie pozostawia czytelnika z żądzą poznania kolejnych losów bohaterów.

W "Royal. Korona ze stali" bohaterowie stają w obliczu nowych wyzwań i niebezpieczeństw, które sprawiają, że ich losy stają się jeszcze bardziej skomplikowane. Fabuła pełna jest zwrotów akcji, tajemnic i namiętności, co sprawia, że czytelnik jest wciągnięty w wir wydarzeń i nie może się oderwać od książki.

Jedną z największych zalet tej książki są wyraziste postaci i ich rozwijające się relacje. Valentina Fast doskonale ukazuje emocje i konflikty, które płyną między bohaterami, co sprawia, że czytelnik czuje się z nimi związany i emocjonalnie zaangażowany w losy głównych postaci.

Ponadto, styl pisania autorki jest płynny i wciągający, co sprawia, że lektura jest prawdziwą przyjemnością. Fabuła jest dobrze skonstruowana, a tempo narracji utrzymane na odpowiednim poziomie, co sprawia, że książka nie traci dynamiki nawet w najbardziej spokojnych momentach.

Niezwykle zachęcające jest także zakończenie książki, które pozostawia wiele pytań i niewyjaśnionych wątków, co skłania czytelnika do sięgnięcia po kolejny tom serii. To doskonały sposób na zachęcenie czytelnika do kontynuacji przygody w królewskim świecie stworzonym przez Valentynę Fast.

Podsumowując, "Royal. Korona ze stali" to kolejna znakomita odsłona serii, która wciąga, emocjonuje i nie pozwala oderwać się od lektury. Gorąco polecam tę książkę wszystkim miłośnikom romansów i literatury pełnej napięcia i tajemnic

Kolejny tom zagadkowej serii Royal. Lecz dla odmiany w tej książce dowiemy się, który z młodzieńców jest księciem. Choć znamy największą tajemnice i tak pojawiają się kolejne zagadki. Dlatego po przeczytaniu tego tomu gwarantuję wam, że sięgniecie po kolejny, w końcu taki wciągający jest styl pisania autorki Valentiny Fast!

Całkiem dobra cześć. W większości była niestety dosyć nudna i powtarzalna, ale miała też ciekawsze momenty. Mega szybko i niezobowiązująco się to czyta.

Chaos, chaos i jeszcze raz chaos...
Albo autorka nie miała pomysłu i wymyślała kolejne "perypetie" na poczekaniu, żeby wypełnić strony, albo miała tych pomysłów aż nadto i chciała złapać wiele srok z ogon (a wiemy, ajk to się kończy)...
Już sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć, bo z jednej strony mamy cukierkowe dialogi, jakby pisane przez nastolatkę, z drugiej krew, pot i łzy (trochę mniej niż w poprzednim tomie, ale jednak),a z trzeciej jeszcze potwornie toksyczną relację głównej bohaterki z jednym z "młodzieńców"...
Szczerze - nie polecam, znam kilka o niebo lepszych serii...
Sama pewnie dociągnę do końca, bo jestem ciekawa, czy autorce udało się jakoś z tego ambarasu wybrnąć...

Ogromny minus dla Media Rodziny za brak korekty - widać to bardzo, i to nie tylko w tym tomie...

Chaos, chaos i jeszcze raz chaos...

1997

Z tomu na tom coraz gorsza

Z tomu na tom coraz gorsza

Kocham tę serię i ten bajkowy i księżniczkowy choć czasami straszny świat. Kolejna część jest tak samo świetna jak poprzednie pełna śmiechu, napięcia i strachu a także przegenialnych bohaterów z których każdy ( oprócz Charlotte) jest boski. Czytając tę książkę z każdą stroną chce się więcej i naprawdę wchodzi się tutaj w świat jak z najlepszej baśni świata.

Czwarty tom cudownej serii „Royal”. Autorka stworzyła cudowną historię i cudowny świat. Świat przedstawiony w książce rządzi się swoimi prawami i regułami które bohaterki muszą przestrzegać. Zmagania uczestniczek trwają w najlepsze. Tatiana próbuje się poskładać swoje złamane serce co nie jest takie proste jak na początku jej się wydawało. Tatiana darzy uczuciem Philipa, który postanowił adorować inną dziewczynę co oczywiście naszej Tatianie nie podoba się. Dziewczyna od samego początku przeszła ogromną metamorfozę. Stała się kobietą, która potrafi walczyć o siebie i swoje przekonania i nikt nie jest zatrzymać jej w wyznaczonym przez nią celu. Po mimo początkowego negatywnego nastawienia do wyboru na księżną zaczyna czuć się w pałacu jak w domu. Autorka doskonale wykreowała każdą z postaci i nie można ich nie obdarzyć szczerą sympatią. Każda postać ma inny charakter i inne zdolności co przez to są niepowtarzalni. Autorka pokazała nam na jakich zasadach działa telewizja i to co widzimy na ekranie nie do końca jest prawdą.

ta część mnie przynajmniej rozbawiła.

ta część mnie przynajmniej rozbawiła.

Bardzo ciekawie napisana, utrzymane klimaty jak w poprzednich częściach.
Akcja szybko się toczy, ciekawe dialogi, niektóre pełne humoru; opisy są krótkie i niezbędne do wprowadzenia i oddania atmosfery.
Obrazowo i trafnie opisane relacje koleżeńskie, czyta się szybko i niecierpliwie, co będzie dalej.

Bardzo ciekawie napisana, utrzymane klimaty jak w poprzednich częściach.

Książka nie należy do pozycji wybitnych, ale czyta się luźno, akcja jest szybka i wciągająca. Sporo scen było śmiesznych, niektóre szokujące. Fajna pozycja na luźne czytanie

Valentina Fast Royal. Korona ze stali Zobacz więcej