Every Girl Does It

Wydawnictwo: Astraea Press
literatura piękna
angielski
Chokechain

Amanda turned down Preston's prom invitation in front of her entire high school, but that was eight years ago. Somehow, her past mistakes always have a way of catching up with her, and making her pay. Amanda's sarcastic wit mixed with Preston's insufferable ego make sparks fly in more than one way. Preston, against his better judgment can't fight the desire to get under Amanda's skin and...

Preston, against his better judgment can't fight the desire to get under Amanda's skin and mercilessly tease her, but when that teasing becomes flirting, and flirting becomes something dangerously more, neither of them are prepared for the adventure that follows.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/11473604-every-girl-does-it

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/11473604-every-girl-does-it

Ania | 2018-08-30

To była dziwna książka. Nie źle dziwna, po prostu dziwna. Przez większość czasu wielki napis migał mi nad głową: CO ONI WYPRAWIAJĄ? 😊😊😊😊 ale muszę przyznać autorce plusa za ciekawe podejście, dialogi i zagmatwaną akcję. Zapytałabym się jej również co jadła/paliła w trakcie pisania tej książki bo sama bym skorzystała 😊😊😊😊 początek był całkiem normalny, dziewczyna upokarza chłopaka przed cała klasą bo taki nijaki i kujon, po czym spotyka go po 9 latach i boom – ciacho 😊 co było zadziwiające to wszystkie sytuacje, w których znalazła się Amanda – począwszy od ślubu (tutaj płakałam jak głupia ze śmiechu z biedaczka Boba :P:P:P), poprzez kalendarz, niespodziewany wyjazd na Hawaje, Brangelinę, łysego kota i szczeniaczka, który nie był żoną. 😊 Po kilku stronach odpuściłam wszystko co racjonalne i cieszyłam się przygodami Amandy i Prestona 😊nieważne, że przyjaciele nie poznali ich po „ciuchami” gwiazd! To była taka lekka komedia obyczajowa z elementami Bridget Jones bez typowego...

Gabi | 2018-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2018

Mówiąc szczerze po tej autorce w życiu bym się nie spodziewała tak dziwnej, szalonej i zarazem śmiesznej książki. Preston od dziecka był zakochany w Amandzie i nawet to jak go odrzuciła publicznie nie spowodowało by jego uczucia uległy zmianie,ja tylko nie przypuszczałam,że ona jest tak szalona i jakby trochę niespełna rozumu heheh, no ale serce nie sługa, widocznie to mu nie przeszkadza. Ten ich wspólny wyjazd i przebieranki za Brada i Angelinę było rewelacyjne , on od początku nie ukrywał,że chce by została jego żoną , końcówka jak można było spodziewać się po tej historii , szalona i śmieszna. Książka lekka i przyjemna ale na pewno nie wrócę do niej.