Dom szkieletów i kłamstw

Okładka książki Dom szkieletów i kłamstw Alicja Bezdziel
Okładka książki Dom szkieletów i kłamstw
Alicja Bezdziel Wydawnictwo: Ridero literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Ridero
2018-05-01
2018-05-01
Proza współczesna Thriller Dramat Literatura młodzieżowa

Widać, że książka nie przeszła profesjonalnej redakcji i niektórym mogą przeszkadzać błędy, które przewijają się tu i ówdzie, ale mnie to nie zniechęciło od czytania. Może pierwszy czy drugi rozdział nie robią wrażenia i czytelnik odpuści, ale polecam czytać dalej, bo jest tylko lepiej. Książka wciąga i nie można się oderwać, chcesz wiedzieć, co wydarzy się dalej. Zakończenie nieprzewidywalne.
Książka może nie najwyższych lotów, warsztat nieco kuleje, ale nie jest też najgorzej, czytałam gorsze książki, nawet takie wydane profesjonalnie. Ot taka na "odmóżdżenie".
Niektóre rozdziały bardzo dobre, niektóre słabsze, ogólnie całość odbieram pozytywnie. Gdyby była korekta redakcja, "doszlifowanie", mogło by z tego być coś fajnego. A tak jest spoko.

Książka świetnie napisana, jest nieprzewidywalna, dużo się w niej dzieje. Bardzo szczegółowo wszystko przedstawione, opisane - charakterystyka bohaterów, przyrody, zdarzeń. Szybko się ją czyta, pochłania jak każda bardzo dobra książka. Czytając ją momentami miałam gęsią skórkę i chyba jest raczej dla ludzi, o mocnych nerwach, lubiących straszne historie :) Polecam, ja osobiście uwielbiam tego typu książki.

• KTO WIE
  • Robert

Dodaj cytat z książki Dom szkieletów i kłamstw