Wyzwanie czytelnicze LC

Klub niewiernych

Wydawnictwo: Novae Res
seks, miłość
Agnesscorpio

Klub Niewiernych to miejsce w sieci, gdzie spotykają się spragnieni niezobowiązującego seksu. Ale seks bez konsekwencji może mieć... śmiertelne konsekwencje. Przekona się o tym kilka spragnionych mocnych wrażeń kobiet, które postanowią zaryzykować i spotkać się z pewnym przystojniakiem spotkanym na czacie. Piotr, wzięty lekarz, nieustannie zdradza swoją piękną i inteligentną, ale coraz...

Piotr, wzięty lekarz, nieustannie zdradza swoją piękną i inteligentną, ale coraz bardziej sfrustrowaną żonę. Tymczasem w życiu Justyny pojawia się ktoś, kto wydaje się ją rozumieć. Czy młoda kobieta podda się tej fascynacji? Jaką cenę zapłacą małżonkowie za dokonane przez siebie wybory?

Druga powieść pisarskiego duetu Lingas-Łoniewska – Koziarski to pełen fascynujących postaci, zwrotów akcji i erotyki, do końca trzymający w napięciu thriller psychologiczny.

źródło opisu: www.zaczytani.pl

źródło okładki: www.zaczytani.pl

Gala | 2019-01-08
Przeczytana: 27 grudnia 2018

Cena zdrady

Przeczytanie „ Klubu niewiernych „ zajęło mi trochę czasu, ale nie oznacza to, że powieść mi się nie podobała. Na każdą książkę powinien być odpowiedni czas, a ja szczerze mówiąc wybrałam na czytanie tej dość obszernej 500 stronicowej książki okres przedświąteczny, kiedy inne zajęcia nie sprzyjają zagłębianiu się w lekturę.

Klub Niewiernych jest to miejsce w sieci, gdzie szukają wrażeń i niezobowiązującego seksu znudzeni swoimi partnerami żony i mężowie. Z łatwością tłumaczą swoje zdrady, bo partnerzy również ich zdradzają, z nudów, z chęci przeżycia przygody. Ale czy taki seks bez zobowiązań nie ma konsekwencji? Bo skąd można wiedzieć, kto siedzi po drugiej stronie komputera. Przekona się o tym kilka żądnych mocnych wrażeń kobiet, bo grzeszny portal odwiedza również On, a jest tutaj po to, aby ukrócić ich zdradzieckie gierki. Nienawidzi zdradzających kobiet i zabija je bez skrupułów.

Piotr kocha Justynę a ona jego, są małżeństwem pięć lat, ale niestety wziętemu...

Wioleta Sadowska | 2018-10-25
Przeczytana: 25 października 2018

"Jak niewiele czasem potrzeba, żeby uświadomić sobie budujące prawdy".

Podobno, gdy jest ryzyko, jest i zabawa. W przypadku tego tytułu jednak słowo zabawa zabarwione jest krwią, cierpieniem, oszustwem i zdradą. Ta książka to swoista przestroga dla wszelakiej maści miłośników szukania zakazanych podniet w internecie, a do tego świetny thriller psychologiczny.

Agnieszka Lingas-Łoniewska to wrocławska pisarka, która nazywana jest przez swoich czytelników "Dilerką Emocji". Jej debiut pt. "Bez przebaczenia" wydany w 2010 r. przyniósł autorce wierne grono odbiorców. Wspiera fundacje prozwierzęce oraz schroniska. Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów.

Daniel Koziarski to prawnik, pisarz i autor artykułów w prasie papierowej oraz elektronicznej. Zadebiutował w 2007 r. powieścią pt. "Kłopoty to moja specjalność, czyli kroniki socjopaty". Prowadzi w sieci autorskiego bloga.

Piotr spragniony nowych podniet, nagminnie zdradza swoją żonę, pomimo tego, że ją kocha. Jego...

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

"Klub niewiernych" to niepierwszy duet Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i Daniela Koziarskiego. Autorzy mają na swoim koncie już jedną wspólną powieść pt. "Zbrodnie pozamałżeńskie", z kategorii obyczajowo-kryminalnej. Nie ma się co dziwić, bowiem Agnieszka Lingas-Łoniewska jest mistrzem w tym stylu.

Klub niewiernych to portal dla spragnionych grzechu żon i mężów. Justyna i Piotr - małżeństwo, które na pierwszy rzut oka nie mają większych problemów - skrywają wiele tajemnic. On kocha swoją żonę, jednak okłamuje ją i rani. Otóż, Piotr notorycznie zdradza Justynę, potrzebując przeżyć dreszczyk emocji, których nie otrzymuje na co dzień. Za pośrednictwem Klubu niewiernych, poznaje swoje zdobycze, kobiety, które pomagają mu spełniać fantazje. Dzięki temu poznajemy kilka bardzo barwnych postaci, które potrafią namieszać. Czy Justyna będzie potrafiła przebaczyć mu winy? [...]

joaśka | 2018-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2018

Nie ma to jak rozpoczęcie tygodnia z kiepską książką w tle. Myślałam, że powetuję sobie straty po, Jednym błędzie, A. Szafrańskiej, ale jest jeszcze gorzej. ,Klub niewiernych, czyta się jak jedną stronę w kółko, gdzie tylko słowa lub przecinki są dla niepoznaki poprzestawiane. Ona z nim, on z nią, tamta z tamtym, tamten z tamtą. Dla osłody jest wpleciony toporny wątek kryminalny, spłycony i zbanalizowany do tego stopnia, że tylko rwać włosy z głowy. Ukoronowanie zaś stanowi język opowieści: myślę, że sprawny językowo nastolatek nie napisałby tej książki na gorszym poziomie.

izabela81 | 2018-09-04
Na półkach: 2018 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 04 września 2018

"I niech się tłumaczą, że są zaniedbywane, niekochane, ignorowane, niezaspokajane, uprzedmiotowiane, poniżane, wyśmiewane. Setki razy to czytałem, one korzystały chyba z tej samej ściągi z podręcznika zdrad. Jak usprawiedliwić się przed sobą, jak wyjaśnić to facetowi, który miał ją pieprzyć? Żałosne. Jakby mnie to cokolwiek obchodziło. Każdy, kto tu się logował, wiedział doskonale, po co to...

werka777 | 2018-09-11
Przeczytana: 11 września 2018

ZARYS FABUŁY
Piotr i Justyna byliby szczęśliwym małżeństwem, nie mogącym narzekać na brak pieniędzy, zdrowia czy czasu, gdyby nie uciążliwa matka mężczyzny i jego pociąg do pięknych, kobiecych ciał. Szanowany lekarz lubi po godzinach wyszaleć się w łóżku wyzwolonych i lubiących ostrą zabawę pań. Niezobowiązująco oczywiście, bo przecież tak naprawdę kocha swoją żonę. Nie wszyscy potrafią jednak trzymać się wyznaczonych granic i z czasem to, co miało być słodką tajemnicą, przeradza się w obsesję.

Kiedy Justyna zaczyna nabierać podejrzeń, a jedyną osobą, która zdaje się ją rozumieć, jest kolega z pracy, nad spokojnym dotąd małżeństwem zostaje postawiony wielki znak zapytania. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej w momencie, gdy zaczynają ginąć kochanki Piotra, a on zostaje postawiony w świetle podejrzeń.

Kim jest morderca? Dokąd dotrą Justyna i Piotr? Jak niebezpieczna bywa zdrada? I czym jest Klub Niewiernych?

JUSTYNA, PIOTR I ONE
On ją kocha, ale przy okazji zdradza. Bo ponad...

Poetkaa | 2018-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2018

Tytuł książki to nazwa czatu randkowego. Spotykają się na nim osoby samotne, spragnione seksu, ale też żonaci mężczyźni, czy zamężne kobiety, którym po prostu znudził się seks z partnerem życiowym. Czat ten jest przesycony seksem, wulgaryzmem, ale też kłamstwem. Bo kto w dzisiejszych czasach nie kłamie na czatach randkowych, gdy jest się anonimowym? Na temat swojego wyglądu, pracy czy samego życia? Idealna książka opisująca realia XXI wieku w kwestii randkowania.
W książce poznajemy historię młodego małżeństwa. On, Piotr, młody lekarz zdradzający swą żonę właśnie w Klubie Niewiernych. Ona, Justyna, młoda, piękna i inteligentna kobieta pracująca w korporacji. Nic nie podejrzewa, że jej mąż zdradza ją na prawo i lewo z kobietami poznanymi przez internet. Z drugiej strony Justyna poznaje w pracy Dawida, przystojnego i miłego współpracownika, który poświęca jej uwagę i rozumie bardziej niż jej własny mąż.
W książce przetaczają się również inne postacie, które łączą powieść w...

Vemona | 2019-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2019

Trochę głupio zaczynać nowy rok od książki, której się nie przeczytało, ale cóż, nic na to nie poradzę.
Robiłam kilka podejść do tej pozycji, ale nie jestem w stanie się przemóc, mimo, że opis i opinie wydawały się pozytywne.
Nic mnie w tym tekście nie pociąga, nie interesują mnie bohaterowie, każdy kolejny rozdział, który próbowałam przeczytać ciągnął się (za przeproszeniem) jak flaki z olejem.
Próbuję zrozumieć, dlaczego tak bardzo do mnie nie trafiła, ale nie potrafię. Napisana przyzwoitym językiem, temat istotny, bo internetowe znajomości rzeczywiście należy traktować z ostrożnością, opowiada o stylu życia współczesnych młodych ludzi - ale nic nie poradzę, odpuszczam i nie wrócę.
Miałam w planach zakup tej książki, dobrze, że zanim to zrobiłam, pożyczyła mi ją koleżanka, przynajmniej nie wydałam niepotrzebnie pieniędzy.

Montgomerry | 2019-01-12
Na półkach: Obyczajowe, Przeczytane, Romans
Przeczytana: 12 stycznia 2019

Dobra powieść (aczkolwiek porażająca w temacie) i zgrany duet.

Kasia | 2018-12-16

Piotr to lekarz, który ma piękną i inteligentną żonę. Niestety zdradza ją z kobietami poznanymi w ,,Klubie Niewiernych". Justyna zaczyna coraz częściej podejrzewać, że mąż nie jest jej wierny, ale ponieważ kocha go, szybko odsuwa od siebie tą myśl. Tymczasem w jej życiu pojawia się ktoś, kto zdaje się ją doskonale rozumieć, a z czasem zaczyna rozumieć, że być może to nie tylko przelotna znajomość. Jaką cenę zapłacą małżonkowie za swoje namiętności ?

Szukanie swojej drugiej połowy w Internecie na wszelkiego rodzaju portalach randkowych ostatnimi czasy stało się bardzo popularne. Równie popularne stało się również szukanie partnera na ,,przygodę", na jedną noc. W obecnych czasach wydaje się nam, że jesteśmy bardziej anonimowi, niż nasi przodkowie wiele lat temu, a wszystko właśnie przez powszechnie panujący mit, który wprowadza nas w wielki błąd. Za każdy czyn musimy odpowiedzieć w równym stopniu, a odpowiedzialność nie znika, nawet gdy staramy się jak tylko najbardziej możemy...