Wbrew zasadom

Cykl: On Dublin Street (tom 1)
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Nana

Jocelyn Butler pragnie tylko teraźniejszości, ale przyszłość czeka. Wkrótce wszystkie jej sekrety ujrzą światło dzienne... Kilka lat temu Jocelyn pożegnała się w Stanach Zjednoczonych ze swoją tragiczną przeszłością i zaczęła nowe życie w Szkocji. Zakończyła żałobę, przepędziła demony i postanowiła już nigdy nie obdarzyć nikogo uczuciem. Życie samotnika układało jej się całkiem nieźle, dopóki...

Kilka lat temu Jocelyn pożegnała się w Stanach Zjednoczonych ze swoją tragiczną przeszłością i zaczęła nowe życie w Szkocji. Zakończyła żałobę, przepędziła demony i postanowiła już nigdy nie obdarzyć nikogo uczuciem. Życie samotnika układało jej się całkiem nieźle, dopóki nie wprowadziła się do nowego domu na Dublin Street, gdzie poznała mężczyznę, który wtargnął w jej starannie strzeżoną prywatność.
Braden Carmichael zawsze dostawał to, czego chce – a tym razem jest zdeterminowany zaciągnąć Jocelyn do łóżka. Wiedząc, jak bardzo obawia się ona stałych związków, Braden proponuje układ bez zobowiązań, który zadowoli ich oboje.
Zaintrygowana Jocelyn zgadza się, ale wkrótce przekonuje się, że Bradenowi nie wystarcza jedynie wielka namiętność. Uparty Szkot chce poznać jej prawdziwą naturę – przeniknąć aż do jej duszy.
To niezwykle seksowna książka. Szalenie podobała mi się podróż bohaterki ku poznaniu własnego „ja” i odnalezieniu w sobie siły.

źródło opisu: www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: Google.pl

Niegrzeczne_ksiazki | 2019-10-07
Przeczytana: 07 października 2019

Jocelyn zostało odebrane beztroskie dzieciństwo poprzez śmiertelny wypadek rodziców i młodszej siostry. Trafiła do 2 rodzin zastępczych, aby stać się spadkobierczynią majątku po ukończeniu 18 roku życia. Czuła się wykorzystana przez lokalnych biznesmenów, którzy dręczyli ją propozycjami inwestycji w ich przedsięwzięciach dlatego przeprowadziła się do Szkocji. Tu nikt jej nie znał, nikt nic od Niej nie chciał, mogła żyć anonimowo. Z podwójnym obywatelstwem w spokoju, mogła skończyć studia, stanąć za barem aby zbierać materiał do swojej upragnionej książki. Przypadkowa jazda taxi z nieznanym mężczyzną budzi w niej emocje jakich się nie spodziewała. Mimo że ją irytuje to poddaje się tej fascynacji.
To nie tyle książka erotyczna, co zderzenie się ze stratą bliskich osób, ból, cierpienie, żal z tym związany, wątpliwość we własne szczęście które nas później spotyka. Życie nadzieją, czerpanie pozytywnych emocji z dobrych chwil oraz życia pełna parą-tego się nauczymy od nowa 🥰❤🥰

Sivrite | 2019-09-25
Przeczytana: luty 2019

Bardzo ciekawie opisane sceny kłótni, można się rzeczywiście wczuć, bo bohaterowie mają sensowne rozterki i argumenty, można się z obojgiem utożsamiać.

Nadia | 2019-09-16

Uwielbiam ta całą serje tej autorki w sumie wszystkich jej książkach jest coś takiego że nie możesz przestać czytać i chcesz jeszcze. To co jak bardziej lubię w książkach to że jak jest w tomach to każda opowiada o innym bohaterze. Ogólnie ksiąki tych tomach jest połączeniem romansu i pikatnym sexem. Pomiędzy bohaterami głównymi a pobocznymi jest nieprawdopodobna chemia. Porostu mega czyta się szybko i wciąga jak najlepszy narkotyk. Polecam z czystym sumieniem wszystkie książki tej autorki aż nie możesz się oderwać od nich. Pozdrawiam

Mim | 2019-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2019

Super książka, swietnie się czyta. Lubię dla relaksu pomiędzy kryminałami i cięższymi pozycjami poczytać takie pozycje dla relaksu.

Agaren | 2019-07-06

jAK KAŻDY EROTYK, SUPER :-)

Nanabanana | 2019-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2019

Bardzo uroczy, ciepły romans. Idealna rozrywka na kilka wieczorów. Oprócz poruszającej i wciągającej historii między dwójką bohaterów mamy też równie przyciągające postaci poboczne :)

2015 7/10
Pierwsza lektura zrobiła na tyle dobre wrażenie, że chciało się do niej wrócić. Szybka, niewymagająca i przyzwoicie napisana. Nie razi infantylnością głównej bohaterki, a jej partner to konkretny facet mocno stąpający po ziemi, a nie skrzywiony psychicznie narcyz. Problemy emocjonalne i dylematy, jak to w tego typu romansidłach bywa- obowiązkowe, ale dość przyziemne i jak u normalnych śmiertelników, a nie rozdmuchane do granic absurdu.
I oczywiście sporo seksu, fajnego seksu.
2019 7/10
Powrót okazał się równie miły i satysfakcjonujący jak pierwszy raz. Przy chwilowej zawodowej nerwówce nie ma sensu sięgać po nic, co wymaga zbyt intensywnego angażowania szarych komórek.

wissienka | 2019-05-07
Przeczytana: 2019 rok

Dawno nie czytałam książki w tym gatunku, której bohaterowie byliby tak fantastycznie nakreśleni. Opisane sceny, ulice, sceneria, dialogi- to czysta przyjemność. Zdarzyło mi się niektóre dialogi czytać kilkukrotnie tak mnie bawiły. Niesamowicie opisana chemia i po prostu fajne tło dla mega romansu :)

Zajączek | 2019-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2019

Książkę czyta się bardzo dobrze. Nie ma przesadnych opisów i nie przytłacza czytelnika miłosnymi scenami. Dużym plusem jest to, że historia nie opowiada tylko o głównych bohaterach ale również o tych drugoplanowych.

katala | 2019-03-24
Przeczytana: 04 lutego 2014

Ucieszył mnie fakt, że na pierwszych stronach nie trafiłam na seks (to później), przemoc seksualną, trójkąty (jest tylko wspomniana przygoda bohaterki), bohatera macho (to całkiem szybko) czy inne przygody mniej lub bardziej mieszczące się w granicach szeroko rozumianej normy. To zdecydowany plus. Jednak pojawienie się już na bliskiej stronie tego, o którym będzie wiadomo, że to ON, trochę mnie w mojej radości przystopowało. No dobrze, ale to romans, więc niech on będzie taki Cudny.
Tyle, że tam wszyscy tacy są.
To książka o młodych, pięknych i przystojnych. Kobietach z pięknym dużym biustem, nogach do samej ziemi, długich jedwabistych włosach. Faceci są wielcy, przystojni, napakowani, bogaci, szarmanccy. Uwielbiają flirtować i nie tylko. Czytelnik poznaje doborową grupę bogatych młodych ludzi. Poznaje ich w dużej mierze przez pryzmat potrzeb seksualnych. Seks staje się odpowiedzią na rozwiązanie konfliktu, rozładowanie emocji, jest układem, który zawiera się na określony...