Wyzwanie czytelnicze LC

A Secret One

Cykl: Lighter Ones (tom 1.5)
Wydawnictwo: Romig Works LLC
angielski
lulamae

Standing beside my best friend, in front of family and friends, as she proclaims her love to her future husband, my mind should be on her. As maid of honor, I should be attentive and helpful. I’m trying. The problem is the man in the second row—her soon-to-be brother-in-law. Trevor Willis is sweet and sexy with green eyes that hold my attention as well as my secrets. For example: How...

I’m trying.

The problem is the man in the second row—her soon-to-be brother-in-law.

For example:
How can his smile make my heart beat faster?
Why does his laugh turn my insides to jelly?
What is he thinking as his stare heats my skin?
And most importantly, how did I end up waking in his hotel suite bed on the morning of my best friend’s wedding to his brother?

Learn the answers in A SECRET ONE, a prequel novella to ANOTHER ONE!

źródło opisu: amazon.com

źródło okładki: amazon.com

Ania | 2018-07-10

Lubię takie wprowadzenia do historii. Niby niewiele stron, ale już wiemy, że Shanę i Trevora na pewno połączyła jakaś iskra. 😊 Shanę bardzo polubiłam już w 1 części, wydawała mi się kobietą twardo stąpającą po ziemi. Trevor określający siebie jako tego cichego w porównaniu do brata, może się okazać jeszcze lepszy niż on 😊 czasami taci cisi i zdystansowani są najlepszymi bohaterami książek 😊 trzeba przyznać, że Shana po obudzeniu na kacu, nie panikowała strasznie, tylko grzecznie próbowała sobie przypomnieć co się stało. Trochę nie mogę uwierzyć, że tak się sponiewierała tylko po 4 kieliszkach 😊 ma dziewczyna słabą głowę :P Trevor jak to w tego typu książkach okazał się prawdziwym dżentelmenem i zaopiekował się Shaną, a nawet wszystko opowiedział co się stało. Jestem naprawdę ciekawa jak ich historia się potoczy, zwłaszcza, że mieszkają daleko od siebie. Czuję, że to może być jeszcze lepsza część niż 1 😊

Gabi | 2018-10-16
Przeczytana: 02 czerwca 2018

Ten dodatek pochłonęłam jednym tchem , no i bardzo się cieszę,że mogłam znowu usłyszeć babcię Helenę ona jest niesamowita hehe. Shana przyjechała z Londynu na ślub Kimbry i jak widać los chciał złączyć ją z bratem pana młodego Trevorem ich noc pozostanie tajemnicą ale byłą nieźle pokręcona hehe , widać,że obydwoje do siebie ciągnie i choć zaraz po ślubie wracają, ona do Londynu , on do Waszyngtonu to on nie pozwoli na to,żeby się ponownie nie spotkali , bo jak to Trevor powiedział ona jest jego przyszłością. To czekam na początek tej na pewno pełnej humoru,miłości i wzruszeń historii.

Ewitka | 2019-01-07
Na półkach: 2018, Przeczytane, E-book, Erotica