Płynę do Ciebie łódką

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Płynę do Ciebie łódką
poezja

Poetkę, jak wielu z nas, dotyka obojętność świata. W swoich wierszach stara się go jednak obłaskawić, podziwiając to, co każdy ma w zasięgu zmysłów, ale nie każdy widzi i czuje.To uroda pór roku, zwykłość i niezwykłość dni, czary, które się dzieją z udziałem: ptaków i zwierząt, kwiatów i drzew, książek i sztuki, muzyki i morza. Bez nich, świat byłby nudny i nieznośnie smutny. Cieszy ją jednak szczególnie obecność wyjątkowych i niepowtarzalnych osób, które spotyka na drodze swojego życia. Poświęca im kilka wierszy. Pisze też o przyjaźni, codzienności i życiu, które dzięki poezji może być piękniejsze i lepsze.

źródło opisu: https://wfw.com.pl/ksiazki/plyne-do-ciebie-lodka/

źródło okładki: https://wfw.com.pl/ksiazki/plyne-do-ciebie-lodka/

Chrysteł Talik | 2018-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2018

Wspaniała.
Ostatnie dzieło naszej wspaniałej Pani Profesor!