Bro Code
1985642301
angielski
Lena95

From New York Times bestselling author Kendall Ryan comes a flirty new standalone about falling for your older brother's best friend. There’s pretty much only one rule when you’re a guy. Don’t be a douche. Turns out, the fastest way to break that rule is to fall for your best friend’s sister. Ava’s brilliant, sharp-tongued, gorgeous, and five years younger than me. She’s the sexual...

There’s pretty much only one rule when you’re a guy.

Don’t be a douche.

Ava’s brilliant, sharp-tongued, gorgeous, and five years younger than me.

She’s the sexual equivalent of running with scissors. In a word, she’s dangerous. And completely off-limits.

Falling for her could ruin everything.

Yet I can’t seem to stop, even when her company is threatened by a lawsuit, and my promotion hinges on representing the opposing client—and winning.

I can’t see a way out of this mess that doesn’t end in a broken friendship, a broken heart, or a ruined career.

I may have broken the bro code when I fell for Ava. But do I have the balls to handle what comes next?

źródło opisu: www.amazon.com

źródło okładki: www.amazon.com

ppaula195 | 2019-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2019

Ava była siostrą najlepszego kumpla Barretta co oznacza że była dla niego zakazana. Mężczyzna podkochiwał się w niej odkąd ją pamiętał , tak samo Ava. Wszystko uległo zmianie gdy znów się spotkają na imprezie urodzinowej ojca i mężczyzna zmuszony jest spędzić weekend pod jednym dachem z jego miłością. Kilka dni wszystko zmienia pomiędzy głównymi bohaterami. Książka nie zachwyca jakoś szczególnie, ale bardzo przyjemnie się ją czyta i nie zanudza. Polecam na nudny, zimowy wieczór 😋

Lena95 | 2018-06-27
Na półkach: Przeczytane, W orginale, 2018
Przeczytana: 27 czerwca 2018

Barret i Ava znali się się od dzieciństwa. Oboje od dawna coś do siebie czuli, jednak na ich drodze stał Nick brat Avy, a przy okazji najlepszy przyjaciel Barreta. Ale kiedy Ava po raz pierwszy od wielu lat widzi Barretta, ten słodki chłopak, którego kiedyś znała, jest teraz mężczyzną. Okazuje się również, że przed chemią nie da się uciec.
Właśnie ta chemia pomiędzy bohaterami sprawiła, że książka była ciekawa. Istnieje wiele książek o tematyce najlepszy przyjaciel brata i może ta książka fabułą jakoś szczególnie się nie różni od tych które wcześniej przeczytałam, jednak muszę przyznać, iż sposób w który została napisana sprawił, iż bardzo dobrze mi się ją czytało.