Perfumy z ogródka

Cykl: Świnka Peppa (tom 51) | Seria: Książeczki z Półeczki
Wydawnictwo: Media Service Zawada
Czarnula

Seria książeczek poświęconych uroczej bajkowej śwince i jej przygodom. Peppa chciała pokazać nowej przyjaciółce Kylie, jak się skacze, ale zapomniała, że koleżanka jest kangurem. A one skaczą najwyżej ze wszystkich zwierząt Formuła serii została opracowana w taki sposób, żeby wspomagać proces edukacji dziecka oraz rozwijać jego zdolności poznawcze. To znakomita propozycja wspólnej zabawy dla całej rodziny.

źródło opisu: www.msz.com.pl

źródło okładki: www.msz.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!