Spróbujmy od nowa

Tłumaczenie: Aleksandra Komornicka
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
agata0707

Zdobyć serce Carol Alex często umawia się na randki. Chcę się ożenić, ale tylko z kobietą, która zaakceptuję James, jego nastoletni syn. Gdy poznaję Carol, matkę najbliższego przyjaciela Jamesa, jest nią od razu oczarow3any. Kilka razy zaprasza ją na randkę, jednak Carol zawsze zdecydowanie odmawia. Po nagłej śmierci męża postanowiła, że już nigdy nie wyjdzie za mąż. Od tego czasu unika...

Zdobyć serce Carol
Alex często umawia się na randki. Chcę się ożenić, ale tylko z kobietą, która zaakceptuję James, jego nastoletni syn. Gdy poznaję Carol, matkę najbliższego przyjaciela Jamesa, jest nią od razu oczarow3any. Kilka razy zaprasza ją na randkę, jednak Carol zawsze zdecydowanie odmawia. Po nagłej śmierci męża postanowiła, że już nigdy nie wyjdzie za mąż. Od tego czasu unika mężczyzn.
Nie zamierza robić wyjątku dla Aleksa, chociaż on bardzo jej się podoba. Mimo to Alex z uporem walczy o zdobycie jej serca. Wtajemnicza w swój plan syna, a także najbliższych Carol.

Kwiecień w San Francisco
Chociaż mąż Robin zginął przed wielu laty, ona wciąż nie może pogodzić się z bolesna stratą. Na szczęście udaje jej się zrealizować jedno ważne marzenie – przeprowadza się do domu z ogrodem.
Jej nowy sąsiad, Cole, okazuję się wyjątkowo nieuprzejmy i ponury, ale z czasem ich stosunki znacznie się poprawiają. Dawna wrogość ustępuje miejsca prawdziwej przyjaźni. Robin coraz częściej rozmyśla o wspólnym życiu z Cole'em, a jej syn traktuję go jak ojca. Jednak Cole, który także zmaga się z tragicznymi wspomnieniami unika rozmowy o przyszłości...

źródło opisu: opis z tyłu okładki

źródło okładki: https://aros.pl/ksiazka/sprobujmy-od-nowa-wyd-kieszonkowe

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!