Złamane serce. Poradnik przetrwania

Okładka książki Złamane serce. Poradnik przetrwania Amalia Andrade Arango
Okładka książki Złamane serce. Poradnik przetrwania
Amalia Andrade Arango Wydawnictwo: Buchmann poradniki
poradniki
Uno siempre cambia al amor de su vida (por otro amor o por otra vida)
Buchmann
2018-07-04
2018-07-04
Agata Ostrowska

,,Złamane serce. Przewodnik przetrwania" to książka, w której dowiemy się między innymi co to: autodestrukcja, depresja i jak ją rozpoznać, jak się zachować po rozstaniu, czego nie robić gdy mamy złamane serca oraz jak żyć na nowo i się zmienić na lepsze, nie rozmyślając o przeszłości .Dzięki ćwiczeniom i kilku popularnym piosenkom zaczniemy inaczej patrzeć na świat, nieco łagodniej i pogodniej. Z powodu złamanego serca nie zostaje nam nic poza dietą składającą się z pizzy, czekolady, płatków śniadaniowych. Ale czy na pewno?

·Autorka zafundowała nam masę dobrego humoru i wielu rad, jak radzić sobie ze złamanym sercem. To książka przeznaczona dla osób, które:
↪ mają złamane serce, bo odeszła miłość ich życia
↪ mają złamane serce, bo pozwoliły odejść miłości swojego życia, a teraz tego żałują
↪ urodziły się ze złamanym sercem
↪ przeżywają żałobę po śmierci psa, kota albo boa dusiciela
↪ pokłóciły się śmiertelnie ze swoim najlepszym przyjacielem/swoją najlepszą przyjaciółką
↪ same złamały sobie serce
↪ przeżyły śmierć kogoś, kogo kochały z całego serca. ·W tej pozycji znajdziemy również playlista do płakania pod prysznicem, rytuały uzdrowienia, jak obrażać czułymi słówkami czyli mały słowniczek terminologii pasywno-agresywnej (np. Nie gniewam się, jestem rozczarowana TŁUMACZENIE : Jestem wściekła i chcę Cię zamordować bądź  Było minęło, to już nieważne TŁUMACZENIE : Nigdy ci tego nie wybaczę),jak zaakceptować swoją super moc nie wiedząc, że ją się posiada (np. Żeby tę super moc aktywować trzeba: zapomnieć o negatywnym myśleniu, przestać walczyć z rzeczywistością, żyć teraźniejszością, być wobec siebie uczciwym, na pierwszym miejscu postawić miłość własną),motywacje (wiele motywacji) by wstać z łóżka i przestać oglądać Netflixa a zacząć robić coś na czym nam zależy, pokazuje, iż wszystko jest możliwe nawet mając złamane serce. · Pokazuję, iż można a nawet trzeba (!) pozwalać sobie na smutek a gdy ktoś Cię spyta ,,Płaczesz?", powiedz ,,Wcale nie płacze, tylko wpadła mi do oka śmieciarka". (Padłam to czytając )Również w owej pozycji jest przedstawione, że czuć się źle to nic złego. Pozwólcie, że przedstawie wam fragment z książki :,,Najważniejsze jednak to zrozumieć, że CZUĆ SIĘ ŹLE TO NIC ZŁEGO. Jeśli przez dwa miesiące chcesz siedzieć i płakać, śpiewając Otro dia más sin vertr Jona Secady, też dobrze. Każdy sposób jest dobry. Nie ma jednej słusznej metody przeżywania bólu po stracie".Najważniejszy jest CZAS · Moja opinia: Bardzo podobała mi się ta książka i uważam, że każdy z nas powinien ją przeczytać, nawet osoby, które nie mają złamanego serca.  Polecam !!

• Sprzedane
  • Amor i Agape