Mister Tonight

Mister Tonight
Kendall Ryan Books
2018-06-18
2018-06-18

Książka całkiem ok, jeśli ktoś chce poćwiczyć język angielski, bo jest on tu prosty i przejrzysty. Książka ok, jeśli ktoś chce się odstresować historią łatwą, lekką i przyjemną. Jeśli jednak ktoś szuka czegoś głębszego, jakichś wyrazistych emocji czy ciekawej fabuły? Cóż, trudno się tutaj tego doszukać. Można przeczytać, oczy nie będą boleć, ale też ta pozycja wiele do czytelniczego życia nie wniesie.

Na początku jest bardzo ciekawie i podoba mi się zachowanie Huntera i Kate, jednak później zaczynają być męczący i to niestety obniża moja ocenę.

Prosta, zabawna ,romantyczna opowieść. Czyta się szybko i przyjemnie.

Prosta, zabawna ,romantyczna opowieść. Czyta się szybko i przyjemnie.

Mega zabawny, seksowny i gorący romans, przy którym czytając nie da się powstrzymać uśmiechu. Książka idealna na wolny wieczór, szybko się czyta i wciąga.
Mister Tonight to romans pomiędzy samotnym i przystojnym ojcem a niezależną kobietą singielką, która wie czego chce i szuka mężczyzny tylko na jedną noc. Po niezręcznej nocy Kate wprowadza się do mieszkania, którego właścicielem i jednocześnie sąsiadem jest Hunter. Powoli między bohaterami rozwijają się uczucia, czuć chemię :-)
Stosunkowo krótka i ciepła historia, momentami gorąca, w której tempo jest idealnie utrzymane, niczego w niej nie brakuje, nie ma zbytniego pośpiechu ani też nic się nie przeciąga. I co fajne - historia bez specjalnych dramatów.
Polecam wszystkim którzy lubią romanse. A ja koniecznie muszę przeczytać coś jeszcze od Kendall Ryan!

• Po angielsku
  • Przeczytane 2019