TAK! Bóg chce... abyś wytrwał i pokonał problemy

Wydawnictwo: Inicjatywa Ewangelizacyjna WEJDŹMY NA SZCZYT
religia
Ursa

TAK! Bóg chce... abyś wytrwał i pokonał problemy, to książeczka która prowadzi nas przez cztery fragmenty z Listu do Hebrajczyków. Na ich podstawie zachęca do wytrwałości, niepoddawania się i niewzruszonego trzymania nadziei aż do końca. Tak! Bóg chce... to seria inspirowana konkretnymi fragmentami Pisma Świętego. W bardzo praktyczny sposób przedstawia zastosowanie tych biblijnych prawd...

Tak! Bóg chce... to seria inspirowana konkretnymi fragmentami Pisma Świętego. W bardzo praktyczny sposób przedstawia zastosowanie tych biblijnych prawd w osobistym życiu.

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!