Immortal Fire (The Red Winter Trilogy Book 3)

Cykl: Red Winter Trilogy (tom 3)
Wydawnictwo: Dark Owl Fantasy Inc.
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Immortal Fire (The Red Winter Trilogy Book 3)
9781988153117
alpanu666

Despite the looming threat, Emi can't escape her greatest distraction: Shiro, the fox yokai who has so deftly claimed her heart for his own. Soon—too soon—she will have to break the curse that binds his magic and memories. And once the ancient power inside him awakens, the yokai she loves will be changed forever.

źródło opisu: www.amazon.com

źródło okładki: www.amazon.com

alpanu666 | 2018-06-25
Przeczytana: 24 czerwca 2018

Dotarłam do trzeciej części. Co się zadziało? Emi, Shiro i Yumei wyrywają z niewoli boga Gór- Sarutahiko. Czyli mamy prawie wszystkich władców Ziemi i Powietrza. Ale nadal łatwo nie jest. Izanagi-władczyni Nieba dąży do zniszczenia ludzi. A pokananie jej jest raczej mało możliwe.W międzyczasie Emi usuwa ostatnią część klątwy ciążącą na Shiro;odzyskuje on swoje wspomnienia i cóż- okazuje się,że jest czymś więcej niż Białym Lisem.Jest dużo batalii,ran i planowania. Ale też smutku i oczekiwania. Emi pozostało kilkanaście dni życia. Niebawem jej ciało zostanie przejęte przez Boginię Wiatru. Wszystko się skończy, jej marzenia i miłość do lisiego Yokai.
Uff.. było trudniej niż dotychczas.Mnóstwo nowych postaci,trudnych imion i sformuowań. I klimat historii dla nastolatek. Skończyło się zgodnie z przewidywaniami. Jedynym plusem była możliwość zapoznania się z małą częścią japońskich legend.