41 dni nadziei

Tłumaczenie: Piotr Budkiewicz
Wydawnictwo: Książnica
Red Sky in Mourning: A True Story of Love, Loss, and Survival at Sea
Aisha

Kiedy Tami poznaje Richarda, szybko zdaje sobie sprawę, że to mężczyzna jej życia – oboje kochają przygodę i żeglowanie. Wkrótce zostają parą i razem wyruszają jachtem z Tahiti do Kalifornii. Spokojna podróż zakochanych staje się koszmarem, gdy tropikalny sztorm zmienia się w potężny huragan. Zdając sobie sprawę ze śmiertelnego zagrożenia, Richard nakazuje ukochanej schronić się pod pokładem. Chwilę później gigantyczna fala uderza w jacht i kobieta traci przytomność. Gdy ją odzyskuje, łódź jest zniszczona, maszty połamane, a silnik i radionadajnik uszkodzone...

"41 dni nadziei" to poruszająca opowieść o walce z bezmiarem oceanu i własną słabością w oczekiwaniu na ratunek. To historia o sile woli, odwadze, zaradności i nadziei.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Top lipca lubimyczytać.pl

Za nami półmetek wakacji. Czas na podsumowanie, które książki najchętniej odwiedzaliście na lubimyczytać.pl. Gorące nowości, hity niezmiennie trwające na listach bestsellerów, powieści, których ekranizacje właśnie trafiają na małe i duże ekrany – to wszystko znajdziecie w naszym Top lipca.

„41 dni nadziei” - wygraj wejściówki

Wyobraźcie sobie siebie, miłość waszego życia, łódkę i bezkres oceanu. Wygląda to jak spełnienie marzeń, prawda? A co jeśli najpiękniejsza podróż w twoim życiu zmieni się w koszmar? „41 dni nadziei” to historia pary, która razem musi przeciwstawić się naturze. A ona nie zna litości.