Nadzieja Obi-Boków

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-89310-14-9
espeja

Drugi tom rewelacyjnego cyklu powieści o szalonych eskapadach kilkorga przyjaciół po światach ogrów, gnomów, czarodziei, a nawet międzyplanetarnych rozbitków...

krasnylud | 2015-06-14
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Najbardziej mi się podobała z całego cyklu, może dlatego, że od niej zaczęłam. Wciągające przygody, niesamowite światy i postacie. Lubiłam Gulkę i Beę. I Baśka też była spoko. A w gratisie bycie poetą jako sposób na pokonanie nicości. No piękny zestaw.

BaNaN | 2011-11-18

Książkę dostałem kiedyś pod choinkę i postanowiłem ją przeczytać. Nie czytałem, poprzedniej części, ale ta część była jedną z najbardziej niesamowitych przygód. Pamiętam, jak przeżywałem każdą chwilę z tą książką, co będzie dalej ?. Rewelacja jeszcze nigdy książka tego typu, mnie tak nie wciągnęła, naprawdę muszę do niej kiedyś wrócić, tej książki nie da się nie przeczytać do końca, jest tak wciągająca i poruszająca, że byłoby to nie do zrobienia. Także jeżeli kogoś tylko, choć w małym stopniu interesuje fantastyka to szczerze mogę polecić tą książkę ;)

olinek | 2013-03-16
Przeczytana: 16 marca 2013

Kiedyś wypozyczylam tą książke z bibioteki i od pierwszyh stron naprawde mnie w cięgnela aż niemoglam się odniej odcięgnąć.Niemoge saie jusz doczekać kolejnej części ksiaszki

natkaaa003 | 2016-09-16
Na półkach: Z dzieciństwa, Przeczytane