Nadzieja Obi-Boków

Cykl: Kraina Obi-Boków (tom 2)
Wydawnictwo: Skrzat
espeja

Drugi tom rewelacyjnego cyklu powieści o szalonych eskapadach kilkorga przyjaciół po światach ogrów, gnomów, czarodziei, a nawet międzyplanetarnych rozbitków...

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

krasnylud | 2015-06-14

Najbardziej mi się podobała z całego cyklu, może dlatego, że od niej zaczęłam. Wciągające przygody, niesamowite światy i postacie. Lubiłam Gulkę i Beę. I Baśka też była spoko. A w gratisie bycie poetą jako sposób na pokonanie nicości. No piękny zestaw.

olinek | 2013-03-16
Przeczytana: 16 marca 2013

Kiedyś wypozyczylam tą książke z bibioteki i od pierwszyh stron naprawde mnie w cięgnela aż niemoglam się odniej odcięgnąć.Niemoge saie jusz doczekać kolejnej części ksiaszki

BaNaN | 2011-11-18

Książkę dostałem kiedyś pod choinkę i postanowiłem ją przeczytać. Nie czytałem, poprzedniej części, ale ta część była jedną z najbardziej niesamowitych przygód. Pamiętam, jak przeżywałem każdą chwilę z tą książką, co będzie dalej ?. Rewelacja jeszcze nigdy książka tego typu, mnie tak nie wciągnęła, naprawdę muszę do niej kiedyś wrócić, tej książki nie da się nie przeczytać do końca, jest tak wciągająca i poruszająca, że byłoby to nie do zrobienia. Także jeżeli kogoś tylko, choć w małym stopniu interesuje fantastyka to szczerze mogę polecić tą książkę ;)

Neph | 2017-07-21
Przeczytana: 2011 rok