Jak zostać Wirtualną Asystentką? – ebook

Okładka książki Jak zostać Wirtualną Asystentką? – ebook Ela Wolińska
Okładka książki Jak zostać Wirtualną Asystentką? – ebook
Ela Wolińska Wydawnictwo: Self Publishing poradniki
poradniki
Jak zostać Wirtualną Asystentką?
Self Publishing
2018-06-01
2018-06-01
wirtualna asystentka freelance

Po tej książce zmieniłam mój model biznesowy, polecam z całego serca, zwłaszcza w sobie pandemii.

Bardzo polecam książkę każdej przyszłej wirtualnej asystentce. Znajdziesz w niej masę przydatnej wiedzy, cenne wskazówki i bardzo trafne porady. To taki przewodnik po tym zawodzie. Do tego napisana jest bardzo przystępnym językiem, czyta się ją szybko i z przyjemnością :)

O książce dowiedziałem się na grupie dla Wirtualnych Asystentek, którą prowadzi autorka na Facebooku.

Lektura tego e-booka dała mi niezbędne podstawy i informacje, dzięki którym z większą pewnością zacząłem zbierać doświadczenie w pracy zdalnej.

Jest to książka, którą polecam zwłaszcza początkującym osobom, które chcą dowiedzieć się czym jest zawód WA, ale również dla tych, którzy już działają na tym rynku, ale potrzebują rzetelnych i jasno określonych informacji, jak działać skutecznie.

Poza tym autorka jest przemiłą osobą z wieloletnim doświadczeniem w pracy zdalnej, co jeszcze bardziej zwiększa wartość tej publikacji :)

Książka, jakiej brakowało na polskim rynku, nie tylko ze względu na dosyć nowy zawód Wirtualnej Asystentki, ale przede wszystkim na sposób prezentacji przez Autorkę. To swoista instrukcja dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z WA; poradnik dla tych, co potrzebują wsparcia profesjonalnej "prawej ręki", by właściwie ją wybrać; oraz opowieść o życiu Kobiety, która toruje drogę w nowym zawodzie, promując go i pomagając innym, nadając jemu właściwy wymiar i prestiż. Kobiety, która wykorzystała zmiany w swoim życiu do tego, by spełnić marzenia swoje i rodziny. Pokazała dobre i złe strony zawodu WA, ukazała drogowskazy, postawiła konkretne wymagania i zachęciła do działania. "Da się" napisał mi Michał Szafrański i to właśnie zobaczyłam w "Jak zostać Wirtualną Asystentką". I też chcę sięgnąć po marzenia swoje i mojej Rodziny!

Gorąco polecam każdemu kto planuje zostać wa. Ela w klarowny i przejrzysty sposób przedstawia plusy i minusy zawodu, z tej książki dowiecie się jakimi narzędziami posługuje się wa, jak zorganizować sobie pracę, jaką formę działalności wybrać. Dzięki temu podręcznikowi zdecydowałam się na stawianie pierwszych kroków w świecie WA i dzięki Eli nie były to kroki po omacku. Zdecydowanie warto!

Książka „PETARDA”! Zawiera w sobie mnóstwo dobrej energii. Świetnie się ją czyta, bo jest napisana szczerze i od serca oraz z dużą dawką humoru. Zachęca do działania i motywuje. Zawiera same konkrety i cenne wskazówki. Mnie utwierdziła w moich decyzjach, ciekawe jak wpłynie na Ciebie? Nie czekaj, koniecznie przeczytaj! Książka daje moc :)

Świetna pozycja:) Po pierwsze napisana przystępnym, zrozumiałym językiem. Po drugie znajdziesz w niej odpowiedzi, na najbardziej nurtujące pytania dotyczące pracy jako Wirtualna Asystentka. Podsumowując, jeśli zastanawiasz się, jak wygląda praca Wirtualnej Asystentki od środka, to koniecznie musisz przeczytać ten podręcznik:) MPolecam:)

Najprościej: musisz ja mieć! Oczywiście jeśli myślisz o zmianie formy zatrudnienia i zamiast pracownika etatowego pragniesz stać się właścicielem firmy. W obecnych czasach, gdy wręcz czujemy uciekający czas a natłok informacji nas przytłacza, nie warto go marnować na poszukiwanie materiałów tylko korzystać ze sprawdzonych źródeł. Pionierka w dziedzinie publikacji w branży WA Ela Wolińska w swoim eBooku „Jak zostać Wirtualną Asystentką” zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy. W jaki sposób? Otóż kupując ebook wydane pieniądze bardzo szybko się zwrócą ponieważ:
* Przedsiębiorca, po przeczytaniu lektury znajdzie i zatrudni porządną, wirtualną asystentkę,
* Kandydatka na WA, dzięki przekazanej wiedzy i radom udzielonym w poradniku, nie popełni błędów, które są nieuniknione na starcie.
Oszczędzisz czas i pieniądze, gdyż nie trzeba szukać innych źródeł, bo bardziej wartościowego materiału na rynku nie znajdziesz, a zawarte, merytoryczne treści wyczerpują temat w 100%.
Polecam gorąco, bo warto!

Najlepszy podręcznik dla każdej osoby, która myśli o zmianie zawodu i chce zostać wirtualną asystentką. Obszerne kompendium wiedzy, tego co wirtualna asystentka powinna umieć, jak powinna wyglądać współpraca z klientem. Jest też rozdział dla klienta, czyli jak wspołpracować z taka aysytentką. Ela jest jedną z najbardziej doświadczonych WA, na rynku dobrych parę lat. Jako prekursorka tego zawodu w Polace na prawdę sporo może nauczyć. Polecam

Dodaj cytat z książki Jak zostać Wirtualną Asystentką? – ebook