Pan Kuleczka. Skarby

Cykl: Pan Kuleczka (tom 8)
Wydawnictwo: Media Rodzina
mediarodzina

To już ósmy tom opowiadań o Panu Kuleczce i jego gromadce podopiecznych. Pies Pypeć jest jak zawsze refleksyjny, kaczka Katastrofa tak samo niecierpliwa, a mucha Bzyk-Bzyk… Cóż, mucha ma tym razem całkiem sporo do powiedzenia. Przyjaciele przeżywają swoje małe wielkie przygody: w parku, na wakacjach, w księgarni, w domu. Historyjki o rodzinie Pana Kuleczki gwarantują atmosferę domowego ciepła, poczucie bezpieczeństwa i subtelny dowcip w sam raz dla małych myślicieli.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/1601/Pan-Kuleczka--Skarby

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1601/Pan-Kuleczka--Skarby

kudybcia | 2018-08-23
Na półkach: Przeczytane, Dzieciowe
Przeczytana: 23 sierpnia 2018

już mam już mam
prawie się 'pobiliśmy' kto dziś czyta dziecięciom na dobranoc