Mela uważna tropicielka. Kto mnie przytuli?

Seria: Kto mnie przytuli?
Wydawnictwo: Wilga
SoyIza

W tej części serii Kto mnie przytuli? poznacie bernardynkę Melę, którą źli ludzie zawieźli do lasu i przywiązali do drzewa. Na szczęście Mela trafiła do Przytuliska, schroniska dla zwierząt, a stamtąd do miłych właścicieli, Kalinki i Jasia. Jednak zanim znalazła nowy dom, zgubiła się w drodze do dzieci, a potem pomogła w poszukiwaniach… Nie zdradzimy, co było dalej. Przeczytajcie o...

w poszukiwaniach…

Nie zdradzimy, co było dalej. Przeczytajcie o przygodach Meli!

Zwierzaki czekają na nowe domy!

Książki z serii Kto mnie przytuli? oczarują wszystkich małych przyjaciół zwierząt. Pieski i kotki, o których opowiadamy, mieszkały kiedyś w schronisku o nazwie Przytulisko. Nadal jest w nim wiele zwierzaków, które marzą, żeby ktoś je przygarnął i pokochał!

Czy uda im się znaleźć prawdziwy, ciepły dom?

źródło opisu: https://www.gwfoksal.pl/kto-mnie-przytuli-mela-uwazna-tropicielka.html

źródło okładki: https://www.gwfoksal.pl/kto-mnie-przytuli-mela-uwazna-tropicielka.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!