Death bringer: misja "Odrodzenie"

Cykl: Zodiac Universum (tom 2)
Wydawnictwo: Nieznane
Mao

Po śmierci Forkisa posadę Pierwszego Dygnitarza Galaktycznego przejmuje Kiret Necron Biffter. Za jego rządów imperium Kiritian słabnie. Dodatkowo w Zodiac Universum pojawia się niebezpieczny wróg - cybernetyczny lud Kandrok, poprzedzony falą szpiegów i uchodźców z odległej, pobitej galaktyki. Ocaleni Nieśmiertelni muszą rejterować się jak niegdyś rebelianci przed nimi, zawierać niewygodne sojusze i chować pod powierzchniami planet, gdzie Maksimus Figam wraz z zespołem stara się opracować technologie skuteczne w walce z silniejszym agresorem.

Zhańbiony Necron postanawia uczynić coś, co dotąd nie udało się żadnemu człowiekowi - przywrócić zmarłego do życia. Uważa, że tylko Forkis jest w stanie odzyskać dawną świetność Nieśmiertelnych. Droga do celu wiedzie przez starożytne świątynie Chulimal, a kończy na krążącej miliardy lat świetlnych dalej planecie Tamasul, którą włada okrutny Nimja Nanawak, uważający siebie za boga.

Tsar Seymour z towarzyszami zostają przeniesieni do Amyrade Anfraktoris, miejsca gorszego niż piekło. Muszą walczyć o przeżycie tak samo jak córka Anny Sandstorm - Jenny, i Necron, którzy próbują umknąć polującym na nich Kandrok.

źródło opisu: Www autorskie

źródło okładki: Strona autorska

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!