Nowoczesna medycyna molekularna. Zdrowie pochodzi z Twojego wnętrza

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Neue Wege der Heilung: Gesundheit geschieht von innen
zdrowie, medycyna
Ewelinaa

Zdrowie pochodzi z wewnątrz. Przez długi czas w medycynie istniało przekonanie, że tylko niektóre choroby, np. szkorbut, wywoływane są przez niedobory. Tymczasem dotyczy to wszystkich dolegliwości. Cudowne uzdrowienia zdarzają się codziennie i da się je logicznie wyjaśnić. Jeśli z powrotem podarujemy sobie brakujące substancje, organizm aktywuje swoje moce samouzdrawiania. Jednak najpierw...

Zdrowie pochodzi z wewnątrz.

Przez długi czas w medycynie istniało przekonanie, że tylko niektóre choroby, np. szkorbut, wywoływane są przez niedobory. Tymczasem dotyczy to wszystkich dolegliwości. Cudowne uzdrowienia zdarzają się codziennie i da się je logicznie wyjaśnić. Jeśli z powrotem podarujemy sobie brakujące substancje, organizm aktywuje swoje moce samouzdrawiania. Jednak najpierw musimy się dowiedzieć, czego dokładnie nam brakuje. Medycyna molekularna oznacza uzupełnianie komponentów.

Niedobory w organizmie mogą objawiać się w postaci wysypki, ponieważ brakuje substancji potrzebnych komórkom skóry, zaparcia, wskutek braku komponentów enzymów trawiennych lub miażdżycy, gdy enzymy usuwające homocysteinę nie działają prawidłowo. Ta zasada znajduje zastosowanie w przypadku wszystkich chorób. I to właśnie ustala medycyna molekularna: sprawdza, gdzie i jakich substancji brakuje i podpowiada, jak je ponownie zapewnić organizmowi, aby ten mógł się samodzielnie uleczyć.

Zdrowie jest już w tobie. Pora je wydobyć!

źródło opisu: https://wydawnictwovital.pl

źródło okładki: https://wydawnictwovital.pl

Ania Kazior | 2018-11-14
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 14 listopada 2018

Szlachetne zdrowie nasze jest najważniejsze – wiedzą wszyscy, którzy borykają się z problemami w tej kwestii, bo ci, którzy dysponują dobrą formą, przyjmują to jako oczywistość. Wydaje się jednak, że lepiej byłoby dbać o to, aby nawet dobrą kondycję zachować na jak najdłużej. Jesteśmy bombardowani wieloma teoriami dotyczącymi zasad zdrowego życia, diety, często sprzecznymi, zwykle krytykowanymi przez oponentów i trudno zorientować się w tym, co naprawdę może być dla nas korzystne. Jedni zalecają, by nie jeść mięsa, inni wręcz przeciwnie, to samo dotyczy węglowodanów, a do niedawna unikanie tłuszczów było celem każdej odchudzającej się osoby, co dziś traktowane jest jako szkodliwe podejście do diety. „Nowoczesna medycyna molekularna” opierając się na rzetelnych badaniach naukowych oraz bogatemu doświadczeniu autora, proponuje własny system nie tylko odżywiania, ale po prostu stylu życia, który pomoże zwalczyć wiele poważnych chorób, zyskać dobre samopoczucie i witalność.
Cała teoria...

bf4gs5jbwc7rd5y | 2018-10-19