Nowoczesna medycyna molekularna. Zdrowie pochodzi z Twojego wnętrza

Wydawnictwo: Vital
Neue Wege der Heilung: Gesundheit geschieht von innen
zdrowie, medycyna
Ewelinaa

Zdrowie pochodzi z wewnątrz. Przez długi czas w medycynie istniało przekonanie, że tylko niektóre choroby, np. szkorbut, wywoływane są przez niedobory. Tymczasem dotyczy to wszystkich dolegliwości. Cudowne uzdrowienia zdarzają się codziennie i da się je logicznie wyjaśnić. Jeśli z powrotem podarujemy sobie brakujące substancje, organizm aktywuje swoje moce samouzdrawiania. Jednak najpierw...

Zdrowie pochodzi z wewnątrz.

Przez długi czas w medycynie istniało przekonanie, że tylko niektóre choroby, np. szkorbut, wywoływane są przez niedobory. Tymczasem dotyczy to wszystkich dolegliwości. Cudowne uzdrowienia zdarzają się codziennie i da się je logicznie wyjaśnić. Jeśli z powrotem podarujemy sobie brakujące substancje, organizm aktywuje swoje moce samouzdrawiania. Jednak najpierw musimy się dowiedzieć, czego dokładnie nam brakuje. Medycyna molekularna oznacza uzupełnianie komponentów.

Niedobory w organizmie mogą objawiać się w postaci wysypki, ponieważ brakuje substancji potrzebnych komórkom skóry, zaparcia, wskutek braku komponentów enzymów trawiennych lub miażdżycy, gdy enzymy usuwające homocysteinę nie działają prawidłowo. Ta zasada znajduje zastosowanie w przypadku wszystkich chorób. I to właśnie ustala medycyna molekularna: sprawdza, gdzie i jakich substancji brakuje i podpowiada, jak je ponownie zapewnić organizmowi, aby ten mógł się samodzielnie uleczyć.

Zdrowie jest już w tobie. Pora je wydobyć!

źródło opisu: https://wydawnictwovital.pl

źródło okładki: https://wydawnictwovital.pl