7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
#Delete
Lena95

Men. They all come from the big genetic whirlpool of dysfunction central and their brains are all wired the same when it comes to women. “I’ll text her when I get around to it, in a day or two. Three if she’s lucky.” “Maybe I’ll call her in a few days. Wouldn’t want her to think we were getting too close.” “I like her, but she isn’t a top priority, or even a middle priority. She’ll be there when I choose to get in contact with her. I’m not worried.” From one failed relationship after another, I made it my mission to get inside the heads of men to find out what really made them tick when it came to pursuing a woman. My goal was to help women take their lives and their power back when the guy they liked behaved badly. I wanted to empower them by teaching the concept of #Delete. Did the guy you like suddenly “Ghost” you? #Delete. Did it take him two weeks to reply to your text message which involved you asking him a question? #Delete. Did he promise to call you in a day or two and then went MIA?” #Delete. Did the two of you have a scheduled date and he cancelled thirty minutes before it was about to happen? Or worse yet, not show up at all? #Delete. My name is Eloise Moore and this my story of how #Delete and one nasty text message sent to the wrong number changed my life forever. #Delete is a stand-alone novel told in two POV’s: Eloise Moore & Christian Blake.

źródło opisu: www.amazon.com

źródło okładki: www.amazon.com

magpie101 | 2018-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2018

Dobrze sie bawilam czytajac ta ksiazke :). Od poczatku wiadomo jakie bedzie zakonczenie i co sie wydarzy ale i tak swietnie sie czytalo Delete.
Jest bogaty garniturk, kobieciarz i samotna niezalezna singielka, polecam.

Lena95 | 2018-06-14
Na półkach: 2018, Przeczytane, W orginale
Przeczytana: 01 czerwca 2018

Przezabawna, romantyczna i zabawna książka, która poprawiła mi nastrój.
Eloise ma dosyć sposobu w jaki mężczyzny traktują kobiety. Postanawia więc założyć bloga w którym postanawia pomagać kobietom w uzyskiwaniu władzy nad mężczyznami. poświęcony pomaganiu kobietom w zdobywaniu władzy i # Usuń tych mężczyzn. Kiedy spotyka się z Christianem w barze, wie, że jest typem mężczyzny, którego musi unikać. On natomiast stara się zrobić wszystko by ją do siebie przekonać. Książka przeczytana w jeden wieczór z ogromnym uśmiechem na ustach.

tylkojego095 | 2018-07-16
Przeczytana: 15 lipca 2018

Bardzo dobry pomysł na książkę!^^
Zdecydowanie coś nowego i odświeżającego:D
Aczkolwiek historia naprawdę BARDZO mało prawdopodobna..
Jeżeli chce się spędzić leniwie wieczór z lekką historia to polecam:D

Weronika Pabianek | 2018-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2018

Od razu się wkręciłam, a to znak, że książka jest dobra :)
Eloise jest przezabawna i mądra. Dlatego ma dość stylu w jakim traktują ją faceci. Postanawia przelać projekt #Delete na bloga i publikować w sieci rady dla randkujących kobiet. Aby zgłębić zachowania facetów umawia się z nimi na niezobowiązujące spotkania i czeka na kolejny ruch. Przypadek sprawia, że po ostatnim nieudanym randkowaniu z facetem wysyła siarczystego smsa, ale nie dociera on do prawidłowego adresata, a ląduje w skrzynce Christiana. Zaczynają anonimowo ze sobą pisać. Eloise nie chce spotkania w realu. Oboje bohaterzy są nieświadomi, że już się widują.
Super się czytało, to była czysta przyjemność :)

Livii | 2018-07-29
Przeczytana: 26 lipca 2018

Kolejna historia Pani lynn. Bardzo oryginalna książka pełna humoru ale która daje dużo do myślenia kobietom. Historia bardzo genialna w jaki sposób są pokazani główni bohaterowie ale rowniez postacie drugoplanowe. Mimo przedstawienia histroii w bardzo komiczny sposób jest tu dużo racji i mądrości z której powinnismy korzystać w rzeczywistosci. Książka opowiada jak bardzo realny pryzmat sytuacji kobiet traktowania jest w naszym wieku ale rowniez na innych też. Pięknie pokazane ze mezczyzni najczesciej postępują znami tak jak chcą a my grzecznie czekamy w domu w pracy gdziekolwiek I o każdej porze na jego znak a tak naprawdę to powinien zabiegać o nas. Ile razy tysiące kobiet natknely się na takie sytuacje a potem lizaly miesiącami rany. Tutaj główna bohaterka też przeżyła swoje i w piękny sposob pokazuje kobietom jak walczyć o siebie . Całkowicie ją popieram ale z jednym się nie zgodze bo szukala idealu ale nie ma takich ludzi ani kobiet ani mężczyzn ideal tworzymy gdy wraz z...

kalamarnica | 2018-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2018

Niestety, ale nie dałam rady przeczytać książki do końca. Od połowy wertowłam ją wyrywkowo tylko po to, żeby znać zakończenie. Mimo wszystko nie umiem odłożyć książki zanim nie poznam zakończenia fabuły, jednakże na niektóre książki naprawdę szkoda czasu.
Owszem zarys fabuły jest naprawdę interesujący, rozwój wypadków również może zaciekawić, ale najgorszym punktem ksiazki jest jej styl literacki. Czytając książkę w ogóle nie wyczuwam się w żadną atmosferę. Większość tekstu to dialogi albo treść smsow okraszonych odpowiednią ilością wykrzykników. Warstwa tekstowa jest płytka i aż za bardzo prosta. Również bohaterowie, czy to pierwszo czy drugi planowi są po prostu jednowymiarowi - jak pocztówka. Książkę, czyta się szybko a teksty tak jakby biegnie do przodu przekazując nam kolejne informacje, ale bez żadnego klimatu. Żałuję, że tak dobry pomysł fabularny nie został wykorzystany przez autora o lepszym potencjalne. Nie ujmując nikomu - poziom warsztatu nie wykracza poza fanfic...

Basti | 2018-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2018

Przesłanie szczytne. Tylko przedstawione w koszmarnie niepoprawny sposób. Jak w liceum. Pokażcie mi dojrzałego mężczyznę, który będzie obgadywał z przyjaciółką swojej kobiety prezent. I to w stylu "Zrobiłem coś ale nie powiem ci co".
Christian jest opisywany jako książę z bajki (dżentelmen, stabilny emocjonalnie), ale zachowuje się jak nastolatka.
Eloise zaś, w zamierzeniu kobieta silna i niezależna, jest idealnie dziecinna i niedojrzała.
Do tego te oczywiste oczywistości...

Ewitka | 2018-07-14
Na półkach: 2018, Przeczytane, E-book, Erotica
Przeczytana: 01 lipca 2018

Choć mam wielki sentyment do tej autorki, bez zastanowienia nacisnęłam "delete" na czytniku tuż po dotarciu do końca. Kompletnie mnie nie porwało. Cała ta idea #delete na numerach facetów, którzy wykręcają się od kolejnych spotkań, ok, ale bohaterka jak dla mnie reagowała trochę za bardzo infantylnie, kiedy Eloise zerwała z facetem, w którym się zakochała, a który zataił przed nią prawdę. Ogólnie fabuła też niezbyt wyszukana, facet, do którego przypadkowo wysłała pewnego SMS-a okazuje się być tym samym facetem, Christianem, którego spotkała w realu. On się o tym dowiaduje przez przypadek, ale zachowuje to dla siebie, nie znajdując nigdy dobrej okazji na wyjawienie jej prawdy. Kiedy chce to zrobić, prawda sama wychodzi na jaw.

melania1987 | 2018-06-23
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 2018 rok

Akcja się dzieje szybko, ale fajnie się czyta, najważniejsze że książka nie nudzi, zabawna jest momentami

Ktoś Ktośiowski | 2018-09-02
Przeczytana: 02 września 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Według Eloise związek jej rodziców jest bliski ideału. Sama chciała doświadczyć takiej miłości. Dziewczyna spotykała się z różnymi chłopakami ale zawsze okazywało się to nieporozumieniem. Eloise po studiach założyła własną firmę fotograficzną, która pomału się rozkręcała. Przez jakiś czas spotykała się ze starszym rozwiedzionym mężczyzną, co też okazało się nieporozumieniem. Eloise prowadzi bloga na któym opisuje swoje randkowe perypetie. Wpadła na nowy pomysł żeby spotykać się z różnymi mężczyznami i jeżeli nie okażą się warci zachodu usunie ich ze swojeo zycia poprzez skasowanie ich numerów a później opisywać randki na blogu. Najpierw chciała rozmówić się z rozwodnikiem ale skasowała jego numer. Spróbowała go odtworzyć, po czym napisała do niego zeby "spadał na drzewo" i nie kontamtował się wuęcej z nią. Jakie było jej zdziwienie kiedy okazało się że to nie byl jego numer tylko kogoś zupełnie obcego. Eloise spotkała w barze Christiana, czyli faceta do którego wysłała wiadomość...