Skin Doctor. Biblia zdrowej cery

Wydawnictwo: Chilli Books
zdrowie, medycyna
Gwiazdopatrznia

Skuteczny sposób na zdrową cerę niezależnie od wieku. Cera Joanny jest poszarzała i pozbawiona blasku, a skóra Alicji straciła jędrność i staje się sucha. Problemy z cerą ma większość kobiet. Jak temu zaradzić? Izabela Lenartowicz - światowej sławy lekarz - udziela sprawdzonych porad na temat leczenia i pielęgnacji cery, kosmetyków i zabiegów medycznych. To skuteczny program w walce z...

Skuteczny sposób na zdrową cerę niezależnie od wieku.

To skuteczny program w walce z powszechnymi problemami skóry. Przekonasz się, jak wyleczyć AZS, jak pozbyć się trądziku, jak przywrócić jędrność skórze po czterdziestce oraz jak poradzić sobie z przebarwieniami i cerą naczynkową.

Ponadto dowiesz się, jak cera zmienia się z wiekiem, które kosmetyki zawierają w swoim składzie probiotyki, jak pielęgnować skórę męską, kiedy warto zrobić mikrodermabrazję i o co chodzi z mezoterapią.

To BIBLIA ZDROWEJ CERY, w której znajdziesz wskazówki na temat diety i stylu życia, poznasz działanie hormonów oraz wpływ psychiki na skórę.

Obowiązkowa pozycja, dzięki której zyskasz nie tylko zdrową skórę, ale także pewność siebie i większe poczucie własnej wartości.

Izabela Lenartowicz - światowej sławy lekarz, osobowość Who is Who, członkini World Society, laureatka Anioła Medycyny (2013), właścicielka kliniki medycznej.

źródło opisu: https://www.swiatksiazki.pl/

źródło okładki: https://www.swiatksiazki.pl/

Mylengrave | 2018-06-17
Na półkach: Przeczytane, Uroda
Przeczytana: 17 czerwca 2018

Mimo iż obiecałam sobie, że kolejnej książki o dbaniu o skórę nie kupię, to było silniejsze ode mnie. Po pracy weszłam do Empiku aby zakupić nową Tokarczuk i nie udało mi się wyjść z Tokarczuk wyłącznie. Wstydzę się.

Książki o urodzie mają zerową wartość literacką i należy je traktować tak samo jak kolorowe magazyny. W ramach relaksu - czemu nie, nie wszystko co czytamy/oglądamy/robimy musi kipieć górnolotnością. Mimo iż czytam dużo i dobrze, to mam słabość do takich wydań. Może po tej, jakże słabej książce, w końcu dam sobie spokój, strata to bowiem czasu i pieniędzy.

Za dużo w środku tych "mądrych cytatów", które są zwyczajnie głupie. Że niby nie ma brzydkich kobiet. Bzdura - oczywiście, że są. Jestem jednak w stanie to przeżyć.

Książka wydana jest nieźle, biały papier, brak ilustracji, jednolity tekst, mnie to osobiście odpowiada. Nie doszukałam się błędów językowych, stylistycznych. Merytorycznych też nie, ale ekspertem nie jestem.

Treść jest płytka, przeczytałam prawie...

magda | 2018-06-10

Nic nowego w temacie dbania o cerę, szkoda pieniędzy :(

Kitku | 2018-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2018