Nagle wszystko rozumiem! Jak pomóc dziecku, aby się mogło lepiej uczyć .Poradnik dla rodziców

Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

źródło okładki: https://merlin.pl/nagle-wszystko-rozumiem-jak-pomo...»

Paweł Marchel | 2018-05-14
Przeczytana: 14 maja 2018

Moim zdaniem ta książka jest raczej słaba. Mało w niej treści, które byłyby wartościowe. Niewiele z prezentowanych treści nadaje się do bezpośredniego wykorzystania przez rodziców. Raczej należałoby się skontaktować ze specjalistą, który zajmuje się pomocą w zaburzeniach w nauce. W takim przypadku książka może stanowić ewentualne wsparcie.

Autorka skupiła się raczej na problemach, które mogą być przyczyną zaburzeń w nauce. Są one przedstawione w dość skróconej formie. Moim zdaniem mało konkretów. Poza tym w książce jest wiele akapitów, które opisują treści wcześniej przedstawione. Nie wnoszą one nic do wiedzy czy umiejętności, które mogą posiąść rodzice.

Raczej nie polecam czytania tej książki.

coczytatapau | 2018-12-15
Na półkach: Ili, Chcę przeczytać