Powiedz mi jak będzie

Wydawnictwo: Videograf

Trzy pozornie odrębne historie, które jednak łączy bardzo wiele. Ich bohaterowie, targani różnymi emocjami, podejmują trudne decyzje i dokonują niełatwych wyborów, wkraczając na nową ścieżkę życia. Magdalena i Bartłomiej – młode małżeństwo, które karierę zawodową przedkłada nad szczęście osobiste. Przynajmniej do pewnego momentu, kiedy zaczną odczuwać, że praca to nie wszystko. Wojciech – mężczyzna, którego los naznaczył osobistą tragedią. Czy będzie potrafił odbudować swoje życie, odkryć sens swojego cierpienia? Kinga – ambitna lekarka, uwikłana w związek bez przyszłości. Czy znajdzie w sobie siłę, by uwolnić się od tej trudnej relacji i zacząć żyć zgodnie z własnymi pragnieniami? Powiedz mi, jak będzie… to niezwykle emocjonująca opowieść o poszukiwaniu szczęścia i spokoju, o odkrywaniu swojego miejsca we współczesnym, zaganianym świecie, o tęsknocie za dźwiękiem tuptających stópek i o podejmowaniu kroków, które potrafią zgasić nadzieję lub rozświetlić nawet najbardziej szarą rzeczywistość.

źródło opisu: Opis wydawcy

źródło okładki: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,102754,Powiedz-mi-jak-bedzie

Marzena | 2018-11-15
Maria | 2018-11-12