Teraz albo nigdy

Tłumaczenie: Danuta Śmierzchalska
Cykl: Mrs. Wright (tom 4)
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
The Wright Secret
karollllllla

Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość. Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej. Po dwunastu latach usychania z tęsknoty za jego beztroskim uśmiechem, błękitnymi oczami i zniewalającym urokiem postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce – i kompletnie marnuję szansę. Kto mógł przypuszczać, że zniewalający Patrick Wright...

Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość.

Kto mógł przypuszczać, że zniewalający Patrick Wright postanowi być dżentelmenem, kiedy pierwszy raz znajdę się naga w jego łóżku? Z pewnością nie ja. Kiedy jednak ląduję tam ponownie, żadne z nas nie zamierza się zatrzymać.

Jest tylko jeden problem: nikt nie może wiedzieć. Zwłaszcza moi trzej starsi bracia. Jeśli to odkryją, rozpęta się piekło.

Będę więc przestrzegać naszej tajemnicy.

Bo chcę go mieć tu i teraz.

Oprah byłaby dumna z Morgan Wright.

źródło opisu: Burda

źródło okładki: Burda

Patronaty tygodnia

Nawet najwięksi wielbiciele ciepła muszą przyznać,  że w taką pogodę topią się lody, czekolada i nasze organy wewnętrzne. Aby umilić wam kolejne siedem dni nieznośnego upału, proponujemy trzynaście książkowych nowości, które nawet w taki skwar pozostaną nienaruszone i będą idealnym dodatkiem do leżaka i roztopionych lodów.