Shang-Chi: Pajęcza wyspa - śmiercionośne ręce Kung-fu / Śmiercionośne ręce Kung-fu - wprost z przeszłości

Tłumaczenie: Dominik Szcześniak
Cykl: Superbohaterowie Marvela (tom 32) | Seria: Superbohaterowie Marvela
Wydawnictwo: Hachette Polska Sp. z o.o.
Spider-Island: Deadly Hands of Kung Fu #1-3, Deadly Hands of Kung Fu vol. 2 #1-4
9788328209725
komiksy

Oto doświadczycie niesamowitego majestatu Shang-Chi, Mistrza kung-Fu! Posiada umiejętności doprowadzone do perfekcji i jest głównym dostawcą akcji w komiksach Marvela. Shang-Chi dowodzi, że wciąż jest największym wojownikiem sztuk walki w Uniwersum Marvela. W niniejszym tomie nasz bohater najpierw staje naprzeciw nieznającej strachu Narzeczonej Dziewięciu Pająków, by ustrzec Iron Fista przed...

Shang-Chi dowodzi, że wciąż jest największym wojownikiem sztuk walki w Uniwersum Marvela. W niniejszym tomie nasz bohater najpierw staje naprzeciw nieznającej strachu Narzeczonej Dziewięciu Pająków, by ustrzec Iron Fista przed losem gorszym od śmierci - mnóstwo sześcioramiennej, pajęczej akcji! Następnie Shang-Chi na ulicach Londynu walczy o odpowiedzi oraz... swoje życie - wszystko to w szpiegowskim thrillerze, który odmieni los Shang-Chi i MI6 na zawsze.

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: Zdjęcie autorskie