Masz Tę Moc -21 kroków do poznania nowej siebie

Wydawnictwo: Inne
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
Magda

Poprzez kolejne strony książki autorka poprowadzi Cię przez 21 kroków, które są dla niej podstawą do szczęśliwego i niezależnego życia. Są to jej kolejne doświadczenia, przeżycia, kroki, które sama musiała zrobić by móc powiedzieć- mam tę MOC! Jak wiele kobiet zmagała się z pracą, której nie lubiła, poznawała osoby, które zamiast ciągnąć ją w górę, ściągały w dół, a ona z każdym dniem miała...

Jak wiele kobiet zmagała się z pracą, której nie lubiła, poznawała osoby, które zamiast ciągnąć ją w górę, ściągały w dół, a ona z każdym dniem miała coraz bardziej tego dosyć. Dodatkowo kilka lat temu została wystawiona na wielką próbę – lekarze skazali jej córkę na trwałe upośledzenie, miała nie mówić, nie chodzić. Nie uwierzyła im. Odkryła w sobie nieznane jej dotąd pokłady siły i wiary, które w połączeniu z konsekwentnym działaniem dały zaskakujące wszystkich rezultaty.

W książce dowiesz się skąd autorka czerpała siłę, co ją motywowało, jak odnalazła klucz do szczęśliwego życia, a co najważniejsze – możesz zastosować to wszystko sama.

Każda kobieta ma w sobie Tę MOC do działania i realizowania własnych pasji i marzeń-wystarczy w to uwierzyć i zacząć działać.

źródło opisu: www.masztemoc.magdalenarorbach.pl

źródło okładki: www.masztemoc.magdalenarorbach.pl

Eliza Żywicka | 2018-07-17
Przeczytana: 14 czerwca 2018

Masz tę moc 21 kroków do poznania nowej siebie - Magdalena Rorbach
Książka ta zawiera 21 cennych lekcji, jak krok po kroku poznać siebie lepiej.
Autorka opisuje, od czego zacząć, jak wykonać poszczególne kroki i na czym skupić swoją uwagę.
Ja wyciągnęłam z niej wiele dla siebie, ale aby ją zrozumieć, trzeba przeczytać samemu.
To taki leksykon po rozwoju osobistym.
Polecam, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają poznawać siebie :)