The Hardest Fall

Okładka książki The Hardest Fall Ella Maise
Okładka książki The Hardest Fall
Ella Maise Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2018-04-19
2018-04-19
1987755634

Nieco słabsza niż pozostałe książki Maise, ale wciąż bardzo dobra. Wciąga od pierwszego rozdziału. Autorka rewelacyjnie radzi sobie z opisywaniem chemii. W tej książce dodatkowo zaskoczyła mnie - sugerowała coś na temat Zoe, dałam się na to nabrać, a wszystko okazało się pomyłką. Muszę przyznać, że było to genialne zagranie.

Na półkach: , , , , , , ,

To była książka pełna nieporozumień. Jedno nieporozumienie oparte na drugim, później kolejne... Aż w końcu nabierasz przekonania, że cały fundament, na którym to wszystko zostało zbudowane jest naprawdę niewart nawet połowy całego zamieszania... Nie pojmuję, dlaczego Zoe nie mogła powiedzieć Dylanowi, o co chodzi w całej tej sprawie z trenerem. Przecież już dawno przekroczyli pewien etap i ufali sobie nawzajem. Mogła mu powiedzieć chociaż tylko tyle, w jaki sposób są powiązani i że to tajemnica, której zgodzili się nie wyjawiać - chyba każdy by to uszanował, prawda? A przynajmniej powinien... Zamiast tego Dylan nabrał podejrzeń, które najbardziej pasowały mu do obrazka, a które tylko jeszcze bardziej między nimi namieszały. A ona wciąż milczała... Irytująca była ta postawa Zoe i przez to też ich związek wydawał się bardzo kruchy - w końcu aktywnie taiła przed nim ważne rzeczy, nie dopuszczała go do siebie na tyle blisko żeby powierzyć mu cokolwiek.

• Sport
  • Nieśmiała bohaterka