Czarny koń zabija nocą

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
6 (46 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Joanna Bożek

Jakiś trzask!... Szybko! Cholerne ciemności, sadza, smoła, tusz, Egipt - wszystko do kupy. Znów jakiś odgłos, wyraźniejszy, ale niesprecyzowany... Instynkt samozachowawczy został stłamszony jedną myślą: Milewski!!! Drzwi pokoju dziennikarza. Ręka na klamce. Otwarte? Dziwne... Bax popchnął i jego umysł zarejestrował nagły oślepiający błysk, ból w głowie i całym ciele... Straszliwy ucisk...

Drzwi pokoju dziennikarza. Ręka na klamce. Otwarte? Dziwne... Bax popchnął i jego umysł zarejestrował nagły oślepiający błysk, ból w głowie i całym ciele... Straszliwy ucisk czaszki, jakby naraz znalazła się w stalowych kleszczach... spadanie w przepaść, lekkie, spokojne, niosące ukojenie i zapomnienie.

ciosem | 2013-12-05

Bardzo dobry, nietuzinkowy kryminał mało znanego autora, polecam wszystkim. Klimat bardzo podobny do A.Christie.

PilAr | 2013-01-16

Pierwsza "nielektura" jaką przeczytałem :), nie potrafię policzyć ile to lat temu było :)

Frida10110 | 2013-08-28

W tle Szczecin i Świnoujście...cudownie